string(15) ""
» Blog » Polowanie na Smętka [konkurs o Kufel]
27-06-2014 09:09

Polowanie na Smętka [konkurs o Kufel]

Odsłony: 262

Polowanie na  Smętka [konkurs o Kufel]

Niniejszy scenariusz przeznaczony jest do systemu Cold City. Jest on przeznaczony jest dla 2-3 graczy. Po pewnych zmianach scenariusz ten można poprowadzić w systemie Zew Chthulhu.


Scenariusz opisuje kilka dni z życia posterunku PAP na terenach byłych Prus. Zawarto w nim mieszaninę intrygi i śledztwa w sprawie dziwnych istot i niemieckich szpiegów.

Praca zgłoszona na konkurs o Kufel.

Link: TUTAJ

Komentarze


~fan cold city

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Brawo za wybór Cold City bo to fajny system jest 
27-06-2014 23:28
~Damian B.

Użytkownik niezarejestrowany
    Pomysł fajny, ale ...
Ocena:
0
Cóż pomysł ciekawy. Miejscówka oryginalna, ale trochę rzeczy skrzeczy. Amerykański brygadzista w takim miejscu? Skory do złości NKWDzista uznawany przez Anglika i Amerykanina za swojego człowieka? Drużyna byłych SASowców pod ręką? Jak mają być zakazane bronie to chyba by się przydało coś o nich wspomnieć?
28-06-2014 10:43
Kratistos
   
Ocena:
0

@ Damian B.

"Zgrzyty" ze zdrowym rozsądkiem wynikają z konwencji systemu- (niemal jak w kawale ma być Amerykanin, Rusek). Również wartości zaufania są też podporządkowane "chodzeniu"- wspólnych/przeciwstawnych celów.
Zakazana broń?np. taka jak tutaj 

Nie opisałem jej z dwóch przyczyn- limit znaków oraz założenie że MG i tak musi w wielu miejscach działać sam. MG w Cold city w swoim warsztacie musi mieć improwizowane strzelnaniny, akcje szpiegowskie jak i kilka nazistowskich technologii aby skonfliktować BG (i stąd też wybór systemu na krótką przygodę).

 

28-06-2014 13:21
~Damian B

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Konwencja systemu mówi o BG a nie o BN. Tu by jednak Rosjanin, Niemiec lub Polak o wiele bardziej pasował. Jednak żeby nie było, przygoda mnie zaciekawiła i planuje ją wykorzystać, jak się tylko znajdą "króliki doświadczalne" tj. gracze. 
28-06-2014 15:56

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.