» Blog » Życzenia erpegowca
24-12-2009 13:40

Życzenia erpegowca

W działach: osobiste | Odsłony: 83

Bycie erpegowcem jest fantastyczne. RPG to fantastyczna rozrywka, gimnastyka umysłu i relaks emocjonalny. Wszystkim którym brakuje dreszczyku emocji, chcieli by się rozerwać i przeżyć coś niesamowitego życzę aby znaleźli czas i energię na rpg.

 

Życzę wam lekkiej pracy (4h tygodniowo) i wyrozumiałego szefa (a najlepiej żebyście to wy byli szefami). Abyście mogli w pracy pisać historie postaci i sprawdzać nowe posty na waszym erpegowym forum. Aby nikt nie czepiał się, że czytacie lub oglądacie nowy post / videopost na blogu innego erpegowca.

 

Życzę wam wyrozumiałych,cierpliwych i kochających partnerów, którzy akceptują waszą erpegową naturę. Aby potakiwali głowami za każdym razem jak opowiadacie o scenariuszy, postaci lub przygodzie (bez względu na to czy coś z tego rozumieją). Aby kupowali wam erpegowe prezenty pod choinkę, nowy rok, valentynki i imieniny

 

Życzę wam sprawnego gospodarowania czasem, ustalania priorytetów i aby rpg było gdzieś na górze listy. Tak abyście znaleźli czas dla swoich znajomych, aby się spotkać i pograć. Abyście dopieszczali swoje postacie i scenariusze. Abyście uczestniczyć w erpegosferze i mieli swój wkład w jej rozwój.

 

Życzę wam nieskrępowanej, bogatej i twórczej wyobraźni dzięki której stworzycie niezapomniane postacie i zapierające dech w piersiach scenariusze, które opowiadane są później przez lata. Abyście z każdej sesji wychodzili z głową pełną przemyśleń, planów i pomysłów na następną sesję.

 

Życzę wam spójnej, obustronnej, asertywnej i pełnej komunikacji z graczami i mistrzem gry. Abyście wspólnie ustalali konwencję i zasady które wszystkim będą odpowiadać. Abyście dochodzili do rozwiązań wszystkich problemów i kompromisów.

 

Graczu: życzę Ci prawdziwej i żywej postaci którą sprawi, że chociaż przez chwilę poczujesz się w innym świecie. Życzę Ci szczęści i powodzenia nie tylko w kościach ale i w rozwiązywaniu zagadek i intryg ułożonych przez MG. Życzę Ci abyś był dumny ze swojego Mistrza Gry i jego scenariuszy.

 

Mistrzu Gry: życzę Ci intrygujących i oryginalnych scenariuszy. Aby wraz z postaciami graczy tworzyły niesamowite przygody. Życzę Ci również abyś był dumny ze swoich graczy i ich postaci.

 

Wszystkiego najlepszego i dobrego grania

Życzy Khaki

Komentarze


Krishakh
    Dzięki! :)
Ocena:
0
I wzajemnie.
24-12-2009 13:45
earl
   
Ocena:
0
Dziękujemy. Tobie również życzymy tego samego.
24-12-2009 14:10
pawlak07
   
Ocena:
0
też Ci tego życze
24-12-2009 14:13
Got
   
Ocena:
0
Piękne życzenia :)
24-12-2009 16:28
~tylda

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
+1
jeju, ja to bym chciał coś wreszcie puknąć, a nie ciągle odgrywać stosunki w erpegach ;| żeby ktoś mi lasencji pożyczył.
24-12-2009 19:54
~hallucyon

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Użytkownik Tylda napisał:

"jeju, ja to bym chciał coś wreszcie puknąć, a nie ciągle odgrywać stosunki w erpegach ;| żeby ktoś mi lasencji pożyczył."

To puknij się kostką w głowę, zamiast roztrząsać swój stosunek do dylematu: turlać (kostką) czy nie turlać.
27-12-2009 01:46

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.