Blog - savage worlds

Wyświetlono rezultaty 1-10 z 10.

Savage Insider #8: Technology at the Table

04-04-2013 10:14
2
Komentarze: 7
W działach: savage insider, savage worlds
Savage Insider #8: Technology at the Table
Tradycyjnie jak co kwartał na Polterii informuję, że pojawił się nowy kwietniowy numer Savage Insidera, 44 strony. Jak informowało wcześniej MTE, w tej formie (za darmo) Savage Insider pojawi się jeszcze tylko raz. Do pobrania z Drivethru. Jak można się domyślić tematem przewodnim tego numeru jest technologia przy stole czyli o wykorzystaniu różnych narzędzi wspomagających rozgrywkę, oraz różniaste artykuły powiązane z technologią od kółek zębatych do cyberpunka. Pozostaje mieć nadzieję, że Portal powróci do starego modelu Gwiezdnego Pirata i będzie publikował także do innych systemów, n...

Rzeki Dziwnego Zachodu od GRAmela

15-03-2013 17:22
10
Komentarze: 10
W działach: Savage Worlds, GRAmel newz, Deadlands
Rzeki Dziwnego Zachodu od GRAmela
Tradycyjnie szybszy niż Polter Pony Kentucky Express informuje, tym razem z pewnym opóźnieniem, że pojawiła się kolejna porcja materiałów do Deadlandsów - tym razem "przedruk" z MiMa, rzecz o rzekach Dziwnego Zachodu. W aktualizacji również info, o tym że już niedługo GRAmel podrzuci nam Katalog Smitha i Robarda na rok 1881 i że Pacekeepersi wylądowali na RPGnow. *Grafika nie oddaje rzeczywistego produktu a jedynie sugestię podania.

Potworne potwory z Martwych Ziem od Gramela

30-01-2013 23:37
16
Komentarze: 10
W działach: Savage Worlds, GRAmel newz
Potworne potwory z Martwych Ziem od Gramela
Tradycyjnie Pony Kentucky Express informuje, że pojawiła się kolejna porcja amputowanych potworaków z kart naszego DL:R'a PL. Moje przypuszczenia okazały się prawdziwe - to już ostatnia porcja ruchomych celów dla waszych rewolwerowców. Wynaturzenia 3 sortu, a la carte s'il vous plait monsieur Candie. A sama wieść o tym co słychać u GRAmela - tutaj. Skoro jesteśmy w temacie, polecam wybrać się do kina, może nie mają tam upiorytu i wygrzebańców, ale klimatu i szumowin jest pod dostatkiem: Adios Amigos!

Savage Insider #7: End of Days

04-01-2013 19:22
6
Komentarze: 6
W działach: Savage Worlds, Savage Insider
Savage Insider #7: End of Days
Tradycyjnie jak co kwartał na Polterii informuję, że pojawił się nowy numer Savage Insidera, 42 strony. Do pobrania z Drivethru. Jak można się domyślić tematem przewodnim tego numeru jest oczywiście postapokalipsa. W numerze m. in. Sprzęt post apo, 2 czy 3 artykuły o życiu po bombie, postne-opowiadanie, i post- przygoda. Do tego opis Necropolis 2350, czy ostatnio wydane rzeczy na Sawydżach.

Savage Insider #6

04-10-2012 19:29
3
Komentarze: 0
W działach: Savage Worlds, Savage Insider
Savage Insider #6
Tradycyjnie jak co kwartał pojawia się kolejny numer darmowego Savage Insidera od MTE. Tym razem numer tematyczny poświęcony jesienno zimowym świętom - helołiny, nowe roki i takie tam.

GRAmel News

22-08-2012 18:44
10
Komentarze: 14
W działach: GRAmel Newz, Savage Worlds
GRAmel News
Dziś pojawiła się kolejna aktualizacja na stronie GRAmela, zanim wsiądziecie do pociągów/busów/samolotów/riksz/na konie/motory/gryfy/sąsiadów w drogę na Polcon możecie zapoznać się z przygodą do Deadlandsów autorstwa Karpia, oraz podziwiać okładkę zagramanicznej Nemezis, która powinna wyjść jakoś na gwiazdkę. A wszystko oczywiście pod tym odsyłaczem. żartowałem... bo pod tym ;)

Legendy Dzikiego Zachodu od GRAmela

29-07-2012 21:49
17
Komentarze: 5
W działach: Savage Worlds
Legendy Dzikiego Zachodu od GRAmela
Kolejny brakujący fragment ląduje na waszych stołach. Tym razem są to Legendy Dzikiego Zachodu w sosie Deadlands Reloaded PL. W rolach głównych:JOHNNY RINGOKĘDZIERZAWY BILL BROCIUSBAT MASTERSONWYATT EARPDOC HOLLIDAYCALAMITY JANEDZIKI BILL HICKOKSU CZERWONY PŁATEKSETH BULLOCK Smacznego Amigos.

BARONOWIE KOLEJOWI OD GRAMELA! (PFF+ ekskluziw niuz)

11-06-2012 21:49
8
Komentarze: 18
W działach: Savage Worlds
BARONOWIE KOLEJOWI OD GRAMELA! (PFF+ ekskluziw niuz)
Gramel powraca w glorii i chwale a z nim wycięte z podręcznika do Deadlandów materiały! :) czekamy teraz na rewolwerowców :P

The Elder Scrolls konwersja na Savage Worlds

02-05-2012 14:00
12
Komentarze: 10
W działach: Savage Worlds
Borejko reaktywował wczoraj bloga i wrzucił na niego całkiem fajne znalezisko - wpis o ponad 50 stronicowej konwersji TES na SW, konwersja zawiera sporą część charakterystycznych elementów dla uniwersum TES, jeśli jesteś fanem gier ze stajni Bethesdy i mechaniki Pinnacla to polecam zajrzeć do linku poniżej: http://gryfabularne.blogspot.com/2012/05/konwersja-savage-worlds-elder-scrolls.html (linkuję do bloga Borejki bo w końcu to jego znalezisko i nie będę mu podbierał kliknięć - a uważam, że warto o konwersji na Polterze wspomnieć).

Savage Zombies

30-08-2011 21:06
17
Komentarze: 13
W działach: Savage Worlds, darmowe gry
Savage Zombies
Po obejrzeniu pierwszego sezonu The Walking Dead pomyślałem, że fajnie kiedyś będzie poprowadzić w tym stylu. W sensie survival, wątki emo dramy są zbędne ;) Wiem zombie są wszędzie, w co 2 grze RPG, co 2 grze komputerowej i co 3 książce fantastycznej, ale co tam, mało mi - nie dość że je siekam nałogowo w Left 4 Dead to chętnie posiekam na sesji. Jako, że All Flesh Must Be Eaten nie posiadam czy innego Dead of Night i na razie są poza moim zasięgiem, więc trzeba by coś wykombinować.. ma być bezstresowo, fajnie i tanio - wybór pada na, a jakże Savage Worlds. ;) Zatem dziś zabrałem się...