Blog - GRAmel newz

Wyświetlono rezultaty 1-3 z 3.

Rzeki Dziwnego Zachodu od GRAmela

15-03-2013 17:22
10
Komentarze: 10
W działach: Savage Worlds, GRAmel newz, Deadlands
Rzeki Dziwnego Zachodu od GRAmela
Tradycyjnie szybszy niż Polter Pony Kentucky Express informuje, tym razem z pewnym opóźnieniem, że pojawiła się kolejna porcja materiałów do Deadlandsów - tym razem "przedruk" z MiMa, rzecz o rzekach Dziwnego Zachodu. W aktualizacji również info, o tym że już niedługo GRAmel podrzuci nam Katalog Smitha i Robarda na rok 1881 i że Pacekeepersi wylądowali na RPGnow. *Grafika nie oddaje rzeczywistego produktu a jedynie sugestię podania.

Potworne potwory z Martwych Ziem od Gramela

30-01-2013 23:37
16
Komentarze: 10
W działach: Savage Worlds, GRAmel newz
Potworne potwory z Martwych Ziem od Gramela
Tradycyjnie Pony Kentucky Express informuje, że pojawiła się kolejna porcja amputowanych potworaków z kart naszego DL:R'a PL. Moje przypuszczenia okazały się prawdziwe - to już ostatnia porcja ruchomych celów dla waszych rewolwerowców. Wynaturzenia 3 sortu, a la carte s'il vous plait monsieur Candie. A sama wieść o tym co słychać u GRAmela - tutaj. Skoro jesteśmy w temacie, polecam wybrać się do kina, może nie mają tam upiorytu i wygrzebańców, ale klimatu i szumowin jest pod dostatkiem: Adios Amigos!

GRAmel News

22-08-2012 18:44
10
Komentarze: 14
W działach: GRAmel Newz, Savage Worlds
GRAmel News
Dziś pojawiła się kolejna aktualizacja na stronie GRAmela, zanim wsiądziecie do pociągów/busów/samolotów/riksz/na konie/motory/gryfy/sąsiadów w drogę na Polcon możecie zapoznać się z przygodą do Deadlandsów autorstwa Karpia, oraz podziwiać okładkę zagramanicznej Nemezis, która powinna wyjść jakoś na gwiazdkę. A wszystko oczywiście pod tym odsyłaczem. żartowałem... bo pod tym ;)