string(15) ""
» Blog » Noworoczny Konkurs RPG - la grande finale
11-01-2014 12:38

Noworoczny Konkurs RPG - la grande finale

Odsłony: 138

Witajcie, mamy sobotę, zatem czas na opublikowanie wyników i rozstrzygnięcie konkursu. Głosowanie pierwotnie miało zakończyć się w poniedziałek, ale przedłużyłem je do wczoraj w zw. z pewnymi sylwestrowymi problemami technicznymi z mojej strony ;)

Początkowo spodziewałem się bardzo słabej frekwencji, bo przez pierwsze trzy tygodnie nie oddano ani jednego głosu, na szczęście sprawa trochę się rozruszała pod koniec grudnia - pojawiło się więcej wpisów i ludzie zaczęli wreszcie głosować. 

Ostatecznie w konkursie wzięły udział 4 wpisy - Noobirusa, Karczmarza, Karpia i Sila, po szczegóły odsyłam do konkursowej notki

Jeśli chodzi o obawy o faworyzowanie pewnych wpisów "bo wisiały na stronie najdłużej", moim zdaniem taka sytuacja nie miała miejsca i szanse były mniej więcej wyrównane. Po pierwsze jak wspomniałem, pierwszy głos w ankiecie został oddany 27 grudnia na wpis Karpia, więc trudno mówić o faworyzowaniu wpisów już wcześniej dodanych, a znaczna większość głosów (85%), została oddana już po zamknięciu listy zgłoszonych czyli po 31 grudnia.

Po analizie adresów IP maszyn z których głosowano nie mam jakichś zastrzeżeń - praktycznie wszystkie głosy oddano z terenu Polski, jeden z Londynu, z różnych adresów IP, różnych miejscowości i od różnych dostawców usług netowych. Po prawdzie nie da się wykluczyć używania jakichś wymyślnych metod ukrywania IP, ale nie jestem pewien czy komukolwiek chciało się uciekać do takich metod, oczywistych poszlak oczywiście nie mam więc z czystym sumieniem mogę opublikować ostateczne wyniki:

po szczegóły odsyłam tutaj.

Jak wynika z powyższej ilustracji niekwestionowanym zwycięzcą zostaje Noobirus. Serdeczne gratulacje! :)

W tym miejscu chciałem jeszcze raz podziękować i pogratulować wszystkim uczestnikom, czy to motywowanym chęcią zwycięstwa w konkursie czy po prostu chęcią podzielenia się z innymi swoimi "polecankami" ciekawych gier. 

Mam nadzieję, że dzięki nim udało się zwrócić uwagę czytelników na interesujące tytuły, w które być może zagrają w tym nowym pięknym 2014 roku.

Bo w końcu Nowy Rok to zawsze okazja do wypróbowania Nowych RPG, prawda?

(ot tak zupełnie przypadkiem wspominam o tej zapomnianej już trochę akcji)

 

Wszystkim życzę udanego RPGowo 2014 roku!

Komentarze

Autor tego bloga samodzielnie moderuje komentarze i administracja serwisu nie ingeruje w ich treść.

etcposzukiwacz
   
Ocena:
0

@ Noobirus

Gratulacje dla zwycięscy.

@ Karp

Szkoda, bo byłeś moim faworytem.

11-01-2014 13:10

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.