string(15) ""
» Blog » Natanek - istny SZATANEK
25-07-2011 10:57

Natanek - istny SZATANEK

W działach: Dziwactwa | Odsłony: 5

Natanek - istny SZATANEK
Jako że chcąc nie chcąc stałem się reporterem wojennym z frontu walki "ks." Natanka z Harrym Potterem, Pokemonami, Szatanem i Masonerią to informuję zainteresowanych tematem iż:

w sobotę Natanek "dostał wiadomość z nieba" na "gorącej linii" od samego Boga, że podoba mu się jego działalność i tym tłumaczy to że dalej kontynuuje swoją krucjatę mimo zakazu sprawowania mszy i zawieszenia w prawach kapłana, które w pt. nałożył na niego cardinalle Dziwisz.
Wg. Natanka kuria krakowska jest siedliskiem masonerii i podobno nad kamieniem węgielnym, w budowanym Centrum Jana Pawła II, jest "pięknie wsadzony trójkąt masoński."


artykuł w gazeta.pl Kraków

Obawiam się że paranoja tego człowieka niedługo znajdzie ujście w jakimś zakładzie, tym wpisem chyba zakończę cykl heroikomiczny o dzielnym bojowniku Natanku, gdyż obawiam się że nic śmiesznego ani ważnego w jego sprawie się nie wydarzy. Prędzej spodziewam się jedynie smutnych i żenujących ekscesów, które przyćmią jego wspaniałą legendę żarliwego patrioty i obrońcy wiary, pogromcy szatanów z tvn24 i włosów na żel. Po mojej "gorącej linii" z Abrahamem i królem Dawidem doszli oni do takich samych wniosków.

Amen.


p.s.
żeby nie było
Wam smutno wrzucam piosnkę:

Komentarze

Autor tego bloga samodzielnie moderuje komentarze i administracja serwisu nie ingeruje w ich treść.

Vukodlak
   
Ocena:
+2
Ktoś ostatnio miał wątpliwości w kwestii ekskomuniki Natanka - że do tego nie dojdzie, że nie ma szans, że tylko lekko przesadził. Olanie suspensy i wypięcie się na całą kurię krakowską to już nie jest małe piwo. Teraz jest chyba jasne, że gostek zmierza wprost do anatemy.
25-07-2011 13:23
~

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
śmij się śmij reformacja też się tak zaczęła
25-07-2011 15:08
Noth
   
Ocena:
0
Mistycy zawsze mieli ciężko, gdyż byli skazani na wieczne niezrozumienie.
25-07-2011 16:58
KFC
   
Ocena:
0
wszystko już było.. teraz to jedynie Dark Heresy nas może jeszcze czekać... ;)
25-07-2011 17:27

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.