Outpost 2
string(15) ""
» Blog » Naczelny lekarz fandomu ostrzega
01-04-2014 00:28

Naczelny lekarz fandomu ostrzega

W działach: hilfe gwałcom!!!!!!!!!!!!!!1111 | Odsłony: 546

Naczelny lekarz fandomu ostrzega

Naczelny lekarz fandomu ostrzega: Gwałt na postaci gracza jest zły.

Komentarze

Autor tego bloga samodzielnie moderuje komentarze i administracja serwisu nie ingeruje w ich treść.

Gniewko
   
Ocena:
+1

No. Duchy, kosmitów i Wielką Stopę...

Przykre, że do tego sprowadzasz istotne problemy fandomu. Widać, że ten tekst - i flejm - był potrzebny.

01-04-2014 13:09
triki
   
Ocena:
+4

Panowie, spokojnie.

Za parę dni, jakiś oświecony napiszę nam artykuł - ja poproszę dwuczęściowy - dlaczego ten obrazek kogoś zgwałcił. Jeszcze trochę cierpliwości i będziemy grzać się w słońcu nauki.

 

A do tego czasu, proszę Was o wstrzymanie wszystkich sesji. Jeszcze nie jesteśmy świadomi ile rzeczy robimy źle. No i najważniejsze - koniec z kupowaniem i przeglądaniem podręczników - jak pokazuje życie, jeszcze nie jesteśmy na to gotowi.

Oczywiście słowa kieruję, to tej części, która w/w obrazku nie dostrzega nic złego. Czekajcie na namaszczenie światopoglądem.

02-04-2014 11:26
jakkubus
   
Ocena:
+2

@triki

Widzę, że odnosisz całkowicie błędne wrażenie. Tu nie chodzi o to, by pokazać jakieś rozwiązanie problemu. W całej tej aferze najważniejszym jest przyznanie przez CAŁY fandom, że problem jest bardzo istotny, a autorka tekstu to jakiś prorok przynajmniej.

02-04-2014 11:49
nerv0
   
Ocena:
+4

Istotny problem. Right. Kwestię gwałtów na sesji można ogarnąć tak samo jak mechaniczne wątpliwości. Wykłócając się po grze z Mistrzem. Nie wiem czemu ten temat ma być traktowany jako ważniejszy niż na przykład źle naliczone odporności stwora, który w wyniku tego doprowadził do okaleczenia BG, albo zniszczenia mu cennego ekwipunku.

02-04-2014 13:02
Headbanger
   
Ocena:
+1

Apeluję do skasowania posta Nerv0, komentuje niezgodnie ze standardem dziennikarskim, oraz nieideowo. O przerzucaniu odpowiedzialności na ofiarę i bagatelizowaniu problemu nie wspomnę. Senthe mnie przekonała, że pokazywanie czegoś z drugiej strony jest niezgodne z sztuką Reportażu.

02-04-2014 13:33

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.