Blog - Wydobyte z odmętów internetsów

Wyświetlono rezultaty 1-6 z 6.

PR Kuźni Gier - GRATULACJE! :>

12-06-2012 20:35
7
Komentarze: 158
W działach: Ad absurdum, RPG, Wydobyte z odmętów Internetsów
Prowokacje kibolskie (gość z flagą ZSRR), a po powyższym sądząc, bluzgi będące także komentarzem do zajść na ulicach, a nie tylko nadchodzącego meczu. Jak to dobrze, że nie tylko CYFROGRAFIA profesjonalnie podchodzi do wizerunku firmy! :)

[HALP] Site do tworzenia stron?

23-03-2011 14:59
0
Komentarze: 3
W działach: Wydobyte z odmętów internetsów
Ładnych kilka miesięcy temu ktoś w Polterowej blogosferze linkował stronę na której można było samodzielnie "z szablonów i elementów" zmontować sobie prostą stronę (chyba we Flashu?). Wyglądało to bardzo efektownie i przez chwilę była krótka moda na erpegowe strony z wykorzystaniem tegoż silniczka. Ktoś może mi przypomnieć co to za miejsce było, podać linka? Będę zobowiązany, dziękuję. :)

Czemu mechanika w Wolsungu jest ważna?

14-10-2010 10:50
23
Komentarze: 12
W działach: Ad absurdum, RPG, Wydobyte z odmętów internetsów
           Quite self-explanatory, dear Watson, isn't it? :D 

ŚWIAT SIĘ JEDNAK KOŃCZY!

04-09-2010 01:32
4
Komentarze: 4
W działach: Wydobyte z odmętów internetsów
[...] gdy otworzył [...] jedną z tych pieczęci, i słyszałem jedno z czterech zwierząt mówiące głosem gromu: NO WAI! [...] widziałem, a oto koń wrony, a ten, który na nim siedział, miał prochowiec i dano mu katanę, by wyszedł po polsku i zwyciężał. [...] widziałem, a oto koń rdzawy, a temu, który na nim siedział, mechanikę świetną dano, by odjął sztywności na sesjach, a iżby jedni drugich zabijali i dano mu rękawicę golemiczną wielką. [...] I widziałem, a oto koń prążkowany, a ten, co na nim siedział, miał Tommy Gun'a w rękach swoich; i słyszałem głos spośród spośród zwierząt czworga onych m...

CRAVEN! CZEMU NIC NIE MÓWIŁEŚ!?

03-07-2010 23:46
0
Komentarze: 318
W działach: Wydobyte z odmętów internetsów
CRAVEN! CZEMU NIC NIE MÓWIŁEŚ!?
Chodzi sobie Kastor po iMDB, a tu wyskakuje mu na twarz załączony obrazek. Powiększa. Oh, well, Adrien Brody i jakaś latynoska laska. Dżungla. Cali w błocie. Jakiś gritty film wojskowy z ambicjami? Może fajne być. Tytuł? "Predators". Pretensjonalne. Rzut oka na poster. WAIT. At first I was like: http://img810.imageshack.us/img810/1772/37429560.jpg Czy to, co ja widzę, to jest to co ja rozumiem? PREDATORS? Alien, Aliens? And then I was like: http://img121.imageshack.us/img121/6557/predatorsx.jpg OMG OMG OMG! Craven, nie daruję ci tej noty!

Czy RPG może być postrzegane jako sztuka

30-05-2009 17:16
4
Komentarze: 16
W działach: RPG, Wydobyte z odmętów Internetsów
Na fali ostatnich dyskusji teoretycznych, przywracam artykuł ze starego bloga. W komentarzach wklejam 24 komcie ówczesnej dyskusji. Przed datą czasem pojawia się temat komcia, za to przepraszam, taki format. Przepraszam również za elementy flejma, nie kastrowałem dyskusji, mimo jej nacechowania.Jeśli ktoś ma nowe przemyślenia od przełomu czerwca i lipca 2006, albo nie uczestniczył wtedy w dyskusji, a chciałby coś dodać - zapraszam uprzejmie. Erpegis wpisem na swoim blogu zadeklarował, że "RPG to nie sztuka", podając na poparcie tej tezy stosowne argumenty. Wywiązała się...