string(15) ""
» Blog » PR Kuźni Gier - GRATULACJE! :>
12-06-2012 20:35

PR Kuźni Gier - GRATULACJE! :>

W działach: Ad absurdum, RPG, Wydobyte z odmętów Internetsów | Odsłony: 62

Prowokacje kibolskie (gość z flagą ZSRR), a po powyższym sądząc, bluzgi będące także komentarzem do zajść na ulicach, a nie tylko nadchodzącego meczu.

Jak to dobrze, że nie tylko CYFROGRAFIA profesjonalnie podchodzi do wizerunku firmy! :)

Komentarze


Kamulec
   
Ocena:
+3
Negatywne zjawiska należy tępić. Nietolerancja i promowanie kibolstwa się zaliczają.
13-06-2012 09:14
Kastor Krieg
   
Ocena:
+1
13-06-2012 09:53
Kamulec
   
Ocena:
0
@wszyscy
Naparzanie się młotkami nie jest fajne. Moglibyście wpleść w trollowanie szczyptę ironii.
13-06-2012 10:23
38850

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
+8
Kastor, widzisz - to nie są spekulacje. i na pewno nie ignoranckie. Pare lat pracowałem jako tłumacz, znam więc tempo takiej pracy, mam sporo znajomych w tym srodowisku i każdy z nich puka się w czoło, jak piszesz o stawkach za jakie pracowałeś. A nawet bardziej - że się na takie zgodziłeś.
O tym, jak wydawcy wyrażają się o biedafreelancerach też coś niecoś wiem, wyobraź sobie.
Co do twojego portfela - nic mnie on nie obchodzi, ale sam się chwalisz jak to ssiesz kasę z korpo.

Porównania z gwiazdkami porno równie dobre jak do kazdej innej formy eksploitu - niech to będzie emigracja na zmywaku. Lepiej?

Krzycz dalej o oszustach, na pewno będziesz miał więcej zleceń od tych mitycznych polskich wydawców RPG, którzy z chęcią będą srali kasą i pobłażali primadonnom w kwestii terminów i jakości tłumaczenia, bo tak jest fair.

Marudzisz, a tym marudzeniem pokazujesz tylko, że winy za własną niekompetencję wolisz zwalac na innych. Już ci pisałem - człowiek się uczy na błędach, faceci zwykle znoszą porażki w milczeniu, a nie latają ze skargami po forach, siejąc lament nad swoją biedą, jak jakieś przekupy.
13-06-2012 10:31
FireFrost
   
Ocena:
+11
Wpis w stylu przedszkolnym: "Proszę Pani, a Piotruś przeklina! I to na rosjan!!!"

Zamiast spalać energię na takie pierdoły, może wato byłoby sklecić jakiś wpis, który ma cokolwiek wspólnego z RPG. Pozdrawiam
13-06-2012 10:35
Kastor Krieg
   
Ocena:
0
13-06-2012 10:49
dzemeuksis
   
Ocena:
0
@zigzak

Kastor, widzisz - to nie są spekulacje.

Czyli że masz jakąś wiedzę na temat "primadonnowatości" Kastora, zawalania przez niego terminów, niereagowania na ponaglenia i innych przejawów amatorszczyzny i niekompetencji? Chodzi o, jak to powiedziałeś, "sporo znajomych w tym srodowisku", czy może masz jakieś lepsze źródła?

EDIT: Można się było spodziewać, że będziesz rżnął głupa (to nie pierwsza taka akcja w twoim wykonaniu). Dobrze wiesz, że Kastorowi nie chodziło o twoje spekulacje dotyczące pracy tłumacza, tylko o spekulacje dotyczące pracy Kastora, o której wypowiadałeś się takimi słowami, jakie skompilowałem wyżej. Wypowiadałeś się, choć - jak się okazuje - g... wiesz na ten temat.
13-06-2012 11:12
38850

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
+1
Spekulacje na temat pracy tlumacza? Nie, to wiedza nabyta z praktyki i porownywania doswiadczeń.
Co do primadonowości Kastora - zachowuje sie jak primadonna ktora nie dostała roli i się ekscytuje obarczając winą caly okrutny świat.
13-06-2012 11:18
Anioł Gniewu
   
Ocena:
+2
Z tego całego młynu nic nie wynika, poza tym że ktoś mógłby wreszcie za 200zł przetłumaczyć dla Troll Slayera "Lure of the Liche Lord" (2złx100stron - obrazków tłumaczyć nie trzeba...) Są chętni?
13-06-2012 12:09
39442

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Oh oh Anioł Gniewu, jak znajdziesz kogoś takiego, to daj mi znaka- sam się chętnie na takiego tłumacza skuszę :D ja to myślałem, ze to kosztuje 10 zł za stronę minimum!
13-06-2012 12:15
de99ial
   
Ocena:
+2
@Anioł Gniewu
Ja chętnie podejmę się tego wyzwania, ale pamiętać należy o zasadzie "jaka płaca taka praca" ;)
13-06-2012 12:30
DeathlyHallow
   
Ocena:
+13
Człowiek, który nieustannie podkreśla, że dyskutuje tylko na poziomie, nie zniża się nawet w prywatnych rozmowach, bulwersuje się i pała świętym oburzeniem, wyzywa adwersarzy, opowiada duszoszczypielne historie o swojej pracy, by kiedy ktoś ciśnie temat mocniej kazać mu spieprzać, wreszcie robi printscreeny z prywatnych kont na fb to podręcznikowy buc.

Środowisko kibicowskie jest mi obce, ale mam w nim 'swoich ludzi' i wiem, że mocne słowa i wulgarne przechwałki to rodzaj kodu. Poza autentycznymi chuliganami kibice nie traktują tego poważnie, tak jak punkowe zespoły nie palą urzędów mimo, że wiecznie śpiewają o konieczności zniszczenia systemu. podjarka prowokatorem niesmaczna, ale nie usprawiedliwia takiej histerii.

Kastor lepiej by zrobił przyznając, że nienawidzi prawicowców i narodowców, oraz, że jest zwolennikiem delegalizacji takich poglądów. że do liberałów nie należy to już wiemy, do osób tolerancyjnych też nie, bywa. jako dobry liberał nie zamierzam zakazywać głoszenia poglądów postulujących zakazanie istnienia prawicy.
13-06-2012 12:42
jakkubus
   
Ocena:
+5
Widzę, że pod moją nieobecność zrobił się prawdziwy Trollfest (wodzirejem jest oczywiście Kastor).

Swoją drogą, to bardzo ciekawe jak ta notka ma aż tyle komentarzy przy tak nikłej ilości polecajek.
13-06-2012 12:51
38850

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
+7
Kastor, jak ci sie nie podoba co piszę, to przecież masz opcję kasowania. Ja się nie obrażę - tylko wtedy kto będzie większym Laverisem?
13-06-2012 13:12
   
Ocena:
+2
Temat 'wlasciwy' jest dosc wazny i KK ma racje ale sposob prowadzenia dyskusji z gory skazuje go na porazke i smiesznosc. Wielka szkoda.

Prawda jest tez to ze prywatnie moge wypowiadac sie tak jak chce i miec poglady 'kontrowersyjne'.

Jednak tutaj jest pytanie o granice prywatnosci kogos kto reprezentuje konkretna firme i to nie jako szeregowy pracownik tylko ktos 'wazny'. Tego typu wyskoki i manifestacja wlasnych pogladow w medium ktore do konca strefa prywatna nie jest rzutuje na firme ktora sie reprezentuje. Ktos taki sam sie wystawia do odstrzalu i powinien miec tego swiadomosc. Jesli nie ma to znaczy ze za bardzo nie rozumie jak poruszac sie w 'wielkiej sieci' a pojecie PRu jest mu obce.

Reakcje na 'donos' tez sa ciekawe szczegolnie w swietle ponoc 'nagonki' na Polske i rasizmu czy tez braku tolerancji u nas. Jest jeden maly niuans jaki moim zdaniem nie zostal do konca przez nas wylapany w swietym oburzeniu na media zagraniczne. Glowny zarzut jaki sie przewija to nie to ze rasizm u nas jest, bo z tym problem ma kazdy kraj w europie czy to starej czy nowej, tylko brak reakcji na takie wyskoki ksenofobiczne. Ogolne przyzwolenie i akceptacja spoleczna. Wzruszenie ramionami i stwierdzenie to tylko prywatna opinia w sumie nic szkodliwego bo to taki zart jest ot taka manifestacja chwilowych uczuc itp. itd.

Teraz co do dyskutowanego watku pobocznego. Sam pracowalem w tym zawodzie i rynek w UK zostal calkowicie zepsuty i zniszczony przez mlodych anglistow z papierami. Zgadzaja sie na zenujace stawki i biora wszystko po minimalnych cenach.
13-06-2012 13:13
DeathlyHallow
   
Ocena:
+6
ale co jest rasistowskiego w niechęci do flagi ZSRS? za chwile okaże się, że wrogość wobec sztandaru ze swastyką będzie antyniemieckim, ksenofobicznym uprzedzeniem.
13-06-2012 13:31
   
Ocena:
+4
W niecheci do flagi ZSRR nic. Tylko w linku jest cos wiecej niz sama flaga i pewne ramy oraz okolicznosci w ktorych ow manifest PRowca sie pojawil.
13-06-2012 14:00
Żucho
   
Ocena:
0
@DeathlyHallow - udostępnione przeze mnie na FB zdjęcie z odwróconą komunistyczną flagą to w całej sprawie detal. Kastora zbulwersowało przede wszystkim (jak sądzę) publiczne użycie wulgarnego tekstu rozpowszechnionego w klimatach kibicowskich. Nie było to na pewno fajne, za co ponownie przepraszam. Natomiast słowa "po powyższym sądząc, bluzgi będące także komentarzem do zajść na ulicach" są już przesadzone.
13-06-2012 14:42
Krzemień
   
Ocena:
+6
Problem z tym wpisem polega na tym, że Kastor liczył na oburzenie polterowiczów i wywołanie niechęci do Piotra Żuchowskiego. Niestety zamiast poklasku dostał zjeby i teraz się rzuca ;p

Mi osobiście nie przeszkadza, że ktoś z Kuźni Gier jest oddanym kibicem, tak długo jak gra jest OK, tak długo będę ją wspierał i kupował. Co innego gdyby jakiś autor obraził fanów czy też bliskie mi osoby, wtedy hejtu nie byłoby końca...
13-06-2012 14:42
Kastor Krieg
   
Ocena:
0
13-06-2012 14:46

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.