» Blog » Dark Heresy 2 na Falkonie!
06-11-2014 12:18

Dark Heresy 2 na Falkonie!

W działach: RPG, 40k, Dark Heresy, tłumaczenia, konwenty, Falkon | Odsłony: 413

Dark Heresy 2 na Falkonie!

Dla wszystkich, którzy jeszcze tego nie wiedzą, a na Falkon 2014 się wybierają, copypasta ze strony Wydawcy:

Dark Heresy na Falkonie
Pragniemy zaprosić Was na nasze prelekcje podczas zbliżającego się Falkonu.
1) Sobota, 19:00 - Dark Heresy 2. edycja po polsku – spotkanie z
wydawnictwem Copernicus Corporation 
Miejsce: PRELEKCJE 1, Sala konferencyjna B1
To będzie czas na porozmawianie o naszej pracy, przedstawienie się (tym razem na żywo), poinformowanie o przebiegu pracy, trudnościach, jakie napotykamy i sposobach, których używamy do ich pokonywania. Jeśli chcecie porozmawiać o polskim wydaniu DH, to będzie najlepszy na to moment.

2) Sobota, 20:00 - Askellon, nowe miejsce zabawy w Dark Heresy 2
Miejsce: Prelekcje 5, Namiot 2 przy hali C
Calixis zostawiamy w tyle. Nowym miejscem na wyplenianie herezji jest sektor Askellon. Czym się różni od Calixis, co nowego może nam się w nim pojawić i jakie zalążki przygód na Was czekają? Cóż... zapraszamy.

3) Niedziela, 13:00 - Adepci Inkwizycji w Sektorze Askellon – kim grać?
Miejsce: Prelekcje 5, Namiot 2 przy hali C
To pytanie zada sobie każdy nowy gracz - kim grać? Całkiem nowy system tworzenia postaci oparty na Predyspozycjach w systemie Dark Heresy zostanie przedstawiony na tej godzinnej prelekcji.

Bardzo serdecznie zapraszamy także do naszego stoiska sprzedażowego - nr 8. Z przyjemnością porozmawiamy o wydawanym systemie, przyszłych planach czy po prostu... o erpegach. Do zobaczenia.

Komentarze


Vukodlak
   
Ocena:
0

Spoko, ale na właściwą liczbę sprzedanych podów (55 zestawów, 15 podstawek, 0 ekranów?) i komentarz Copernicusa nie ma co liczyć?

06-11-2014 15:07
Kastor Krieg
   
Ocena:
+3

Jeżeli zadasz na Falkonie pytanie państwu Karlickim, masz szanse na uzyskanie odpowiedzi. Ode mnie ani od Baniaka nie dowiesz się niczego na ten temat. Nie tylko dlatego, że nie chcielibyśmy ujawniać takich informacji bez zgody Wydawcy, ale także dlatego, że po prostu nie jesteśmy w posiadaniu wiedzy co do statystyk sprzedaży podręczników :)

06-11-2014 21:05
Tyldodymomen
   
Ocena:
+3

Rozumiałbym takie roszczeniowe podejście pt "policzmy się" gdyby to była klasyczna polska zbiórka crowdfundingowa w celu sfinansowania jakieś ambitnego settingu na dwie strony względnie hertbrejkera pisanego z kolegami miłośnikami walki tekturowymi mieczami. Ale że gościu ma się tłumaczyć jak, czemu i po co wydawał prywatne pieniądze- szczególnie komuś kto w swojej notce blogowej sprzed dwóch lat pisze "(...) uznaję WH40k w wydaniu FFG za kupę, głównie ze względu na idiotyczną IMO politykę wydawniczą(...)". To trochę jak podejmowanie debaty w internecie z korwinistami , tyle że zamiast słowa lewak na koniec Karlickiemu oberwie się słowem mocy "komercha".

06-11-2014 21:26
Vukodlak
   
Ocena:
+6

Nie, trollu. Po prostu chciałbym wiedzieć, czy Copernicus jest zadowolony z przedsprzedaży i uznaje ją za sukces. Trzeba być głupcem by uważać, że ktokolwiek mógłby obarczać Copernicusa odpowiedzialnością za politykę wydawniczą FFG. Polskiego wydawcę wspieram, bo zależy mi na jego sukcesie - niezależnie od wydawanego przez CopCorp systemu -, wszelki jad i "roszczeniowe postawy", które widzisz w moim pierwszym komentarzu pochodzą tylko od ciebie.

06-11-2014 21:38
Tyldodymomen
   
Ocena:
+3

Zawsze myślałem że wspieranie wydawcy polega na kupowaniu jego produktów a nie na internetowym liczeniu codziennej sprzedaży jego produktów oraz interpelacjach na polterze ale czasy jak widać się zmieniają.

06-11-2014 21:59
Anioł Gniewu
   
Ocena:
+2

Dajcie spokój. Każdy ma jakiegoś konika Tyldziarzu - pozwólmy więc Vukodlakowi na kompulsywne liczenie. Grunt żeby DH 2ed się ukazało!

06-11-2014 22:48

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.