string(15) ""
» Blog » O RPGowym Instancie jeszcze raz.
17-06-2013 21:02

O RPGowym Instancie jeszcze raz.

W działach: RPG | Odsłony: 2

O RPGowym Instancie jeszcze raz.
Ostatnimi czasy podjąłem się promocji RPG Instanta. Jak pewnie wielu już wie, instant to cykliczne cotygodniowe spotkanie przy grach rpg, organizowane przez stowarzyszenie Avangarda w Warszawie. Spotkania odbywają się w gimnazjum nr 47 przy ul. Grenady 16 na Woli.
Można pojawić się i rozegrać sesję czy to z własną zebraną uprzednio drużyną, czy to z graczami zebranymi już na miejscu.

Najbliższe spotkanie odbędzie się w te sobotę 22 czerwca w godzinach 12 - 18. Na te chwile zapowiedziane mamy trzy sesje.

Theran kolejny raz zagłębi się, z wybranymi neofitami, w mroczny świat Wampira Maskarady.

Andre Blizz poszukuję graczy do rozegrania klasyczne sesji fantasy w świecie nawiązującym klimatem do niskopoziomowego D&D oraz Wiedźmina. Szczegóły wykorzystywanej mechaniki można znaleźć na jego blogu.

Ostatnia propozycja to również fantasy, jednak z drugiego bieguna czyli stare dobre high fantasy, z wykorzystaniem mechaniki Savage Worldsów. Prowadzone przeze mnie.

Jeśli któryś z Mistrzów Gry zechce zgłosić sesję wcześniej (dzięki temu może znajdą się gracze, przychodzący specjalnie na tę konkretną rozgrywkę), może to zrobić w komentarzach pod tą notką lub na stronie wydarzenia na facebooku.

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.