» Blog » Konkurs - sztonowy crowdfunding
01-05-2014 11:40

Konkurs - sztonowy crowdfunding

W działach: RPG, konkurs | Odsłony: 329

Hmmm

Pod poprzednią notką Senthe zaproponowała wsparcie konkursu na scenariusz zrzutką niepotrzebnych sztonów. Część osób nie czekała na zaaprobowanie pomysłu przeze mnie i od razu przekazała zbędne sztony stawiając mnie w sytuacji bez wyjścia. Ok, chcieliście to macie. 

Jeśli ktoś chciałby dorzucić się do puli nagród a nie ma żadnego podręcznika który mógłby przekazać, zaś dysponuje wolnymi sztonami, z których i tak nie planuje skorzystać to istnieje możliwość przekazania ich poprzez kliknięcie w "Nagródź autora" pod tą notką. Wszystkie zebrane w ten sposób sztony zostaną przekazane w ramach nagrody dla zwycięzcy (lub także wyróżnionych, jeśli pula okaże się naprawdę duża). 

Ponieważ sztony mają sens tylko w dużej liczbie (wtedy ma się możliwość wylicytowania atrakcyjnych nowości) zbiórka będzie miała ograniczenie:

  1. Punkty zostaną przekazane tylko jeśli uda się zebrać minimum 1000 sztonów
  2. W przypadku niezebrania wystarczającej ilości, wszystkie przekazane sztony zostaną zwrócone sponsorom w przeciągu 3 dni od zakończenia zbiórki
  3. Zbiórka trwa do dnia rozpoczęcia konkursu (startujemy pod koniec maja) 
  4. Sztony przekazane do tej pory (czyli przed ogłoszeniem zbiórki) traktowane są jak te przekazane podczas jej trwania

Mamy więc kilka tygodni na zebranie sztonów. Będę o zbiórce przypominał przy kolejnych wpisach, tak jakby ktoś tę informacje przeoczył. W chwili obecnej książki w sklepiku schodzą średnio za 80-150 sztonów, więc gdyby udało się zebrać np. 1500 sztonów to już całkiem realna, wartościowa nagroda (za tyle pewnie można też wylicytować każdą grę planszową jaka się w sklepie pojawi oraz wiele innych atrakcyjnych rzeczy). 

Bardzo liczę na wasze wsparcie. Wiem, że niektórzy z was ze sztonów nie korzystają, lub np. macie ich za mało aby wylicytować coś samemu - możemy te małe sumy zebrać razem i nadać im więcej wartości. Każde wsparcie się liczy bo siła tkwi w masie.

Tylko razem możemy zrobić z tego konkursu naprawdę atrakcyjną inicjatywę, która zmotywuje jak najwięcej osób do uczestnictwa i napisania jak najlepszych scenariuszy. 

Z góry dzięki!

PS. 

Zbiórka używanych podręczników wciąż trwa, więc jeśli ktoś chciałby w ten sposób pomóc, to proszę o PW. Do tej pory udało się zebrać ponad 20 pozycji! Ale liczę, że będzie więcej :)

Komentarze


nerv0
   
Ocena:
+1

49 sztonów to niewiele, ale więcej nie miałem. :P Zresztą, chyba odpaliłem ci ich też trochę przy okazji poprzedniego konkursu. :]

01-05-2014 11:47
lemon
   
Ocena:
0

Przy okazji - jak wygląda otrzymywanie sztonów od strony sztonobiorcy? Dostaje się jakieś powiadomienie, np. dostałeś X sztonów od użytkownika Y za notkę/artykuł Z?

01-05-2014 20:41
~

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Tak przychodzi wiadomość na pw.
01-05-2014 21:08
dzemeuksis
   
Ocena:
0

Żebym miał, to bym dał. A tak to se mogę tylko lajka kliknąć. ;)

01-05-2014 22:04
Petra Bootmann
   
Ocena:
0

@lemon - owszem. Wiadomość jest zatytułowana "Nagroda", autor POLTERGEIST.

Treść: "Właśnie otrzymałeś/aś nagrodę od [kogo] za [co].
Aktualny stan Twojego konta możesz sprawdzić tutaj:
http://polter.pl/aukcjaWaluta/index.html"

01-05-2014 23:05
Karczmarz
    Hmmm
Ocena:
0
@up
Po mojej informacji Draker zmienil powyzsza formulke tak, ze teraz w wiadomosci widac nie tylko od kogo sie dostalo punkty ale takze ile, dzieki czemu odrazu widze kto co dal (w razie gdyby trzeba bylo zwracac punkty).
Btw. dziekuje wszystkim ktorzy do tej pory sie dorzucili!
01-05-2014 23:20
Siman
   
Ocena:
+1

Masz, rzuciłem w ciebie całym moim przez lata gromadzonym majątkiem, liczącym bagatela 17 sztonów. ;)

02-05-2014 21:46

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.