string(15) ""
» Blog » Pierwsze spojrzenie na "Bitwę o Stary Świat"
20-01-2013 18:18

Pierwsze spojrzenie na "Bitwę o Stary Świat"

Odsłony: 13

Pierwsze spojrzenie na
W tym tygodniu pojawił sie spoiler trzecie dodatku "Bitwa o Stary Świat" z nowego cyklu bitewnego "Wiecznej Wojny" do Warhammera Inwazji.
Po pierwszym pobieżnym spojrzeniu to dodatek jest obowiązkowy dla tych którzy graja orkami. Nareszcie świetna, grywalna legenda plus bardzo dobra misja. No i orkowe wsparcie za 1 które przyda mi sie do rushu. Dla Choasu dobra taktyka za 0 "Potęga Chaosu" aby zagrywać więcej kart z ograniczeniem czyli dwa "Mustery" i wioska w jednej turze. Wzmocni to bardziej kontrole chaosu. Dodatek ten bardzo wspiera promowana w tym cyklu dla DE kradzież jednostek. Imperium dostało najgorsze karty, w ogóle w tym cyklu jak na razie najgorzej wychodzi Imperium. Same nieciekawe, niegrywalne karty. HE mnie nie interesują bo nie gram a w krasnoludach niby fajne karty jak "Załoga działa "Martwe Oko" która niszczy wsparcia ale strasznie droga. Z neutralnych wydaje się być ciekawy tylko "Gigant Kościomiel" który przy przydzielaniu obrażeń pomija obrońców ale jest strasznie drogi bo aż za 5.
1
Notka polecana przez: Repek
Poleć innym tę notkę

Komentarze


Repek
   
Ocena:
0
Szkoda, że na razie Muster wywrócił grę do góry nogami. No, ale poczekajmy do końca cyklu.

Legenda orków kozacka.

Pozdro
20-01-2013 18:40
raskoks
   
Ocena:
0
Hmmm - to fakt Muster namieszał. A tak z innej beczki @JImmyKupa - mam wrażenie strasznie dziwnie czytając te notkę - że nie została zredagowana ;-)
24-01-2013 15:16

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.