» Blog » Star Wars Extreme - wersja 2.0.
22-03-2010 22:10

Star Wars Extreme - wersja 2.0.

Odsłony: 15

Star Wars Extreme - wersja 2.0.
Czas na nieco bezczelnej autoreklamy i próżniackiego samochwalstwa – dziś wystartowała nowa odsłona portalu Star Wars Extreme, którego jestem redaktorem prowadzącym :) Jest jeszcze nań wiele błędów, tego i owego brakuje, ale generalnie stronka powinna się spodobać tak tym, którzy jeszcze na SWEx nie zaglądali, jak też tym, co dopiero pierwszy raz go na oczy widzą.

Co nowego doszło? Prócz mocno usprawnionego i ładniejszego layoutu, możliwość samodzielnego wrzucania newsów, artykułów i zdjęć na stronę. My ‘jedynie’ moderujemy ten cały stuff, a jeśli się coś nie nadaje, nie dopuszczamy tego do publikacji. No i doszedł też mp3 player, dzięki któremu można bez potrzeby ściągania czegokolwiek posłuchać gwiezdnowojennej audycji radiowej Schaby Jabby. Jeśli ktoś lubi tego typu rzeczy, of course.

Co w przyszłości? Cóż, oprócz konkursów, różnych usprawnień i nowych opcji (np. możliwości prowadzenia blogów tak jak na Poltku), od dawna zapowiadana Gra SWEx. Czyli internetowa przeglądarkowa gra gwiezdnowojenna z elementami RPG, w wielu wersjach językowych. Jak to będzie wyglądać jeszcze nie wiem, jako że nie jestem na SWEx od tego tematu, ale liczę, że wyjdzie coś ciekawego. W przyszłości dojdą jeszcze jakieś webkomiksy, może jakieś videocasty... Czas pokaże.

Co natomiast już jest? Sporo interesujących artykułów (szczególnie felietonów), niekoniecznie starwarsowych, czy nawet w starwarsowym klimacie – tak dla odmiany, skoro wszyscy mają tylko recenzje, recenzje i recenzje, z domieszką fanfików od czasu do czasu. Jest jeszcze ciekawa sekcja „Rozrywka”, nad którą osobiście sprawuję opiekę, a w której to czeka na użytkowników kilkanaście flashowych gier SW i kilkadziesiąt filmików: fanfilmów, trailerów, klipów muzycznych (polecam Ewok Gospel :P) i innych takich.

Koniec autoreklamy. Przynajmniej na dziś ;)

Komentarze


~[...]

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Erm... A nie obawiasz się, że będą ludzie 'waszego' SWEXa z Savage Worlds Explorer's Edition mylili? :P
23-03-2010 11:56
Jedi Nadiru Radena
   
Ocena:
0
Nope. Bądź co bądź SWEx pisze się z małym 'x' :P
A tak poważnie, to faktycznie nieco niefortunnie się składa, ale na szczęście SW to trochę inna gałąź rozrywki ;)
23-03-2010 13:54
Specu
   
Ocena:
0
Jeśli chcesz w swoich szeregach jednego z Adeptów Akademii na Yavin4, który przeszedł Trening Mocy u samego Mistrza PIO z Force Crusaders, to mogę się pisać :)
25-03-2010 22:49

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.