Jedi Nadiru Radena

Jedi Nadiru Radena
Dołączył: 3 sierpnia 2006
Urodziny: 1987 października
Miasto: Jugoslavija
Zainteresowania: Star Wars, X-Files, Battlestar Galactica, Firefly, Farscape, Star Trek, pisanie opowiadań oraz prowadzenie gier PBF RPG :)
Strona www: http://sw-extreme.com
Wyślij prywatną wiadomość

O mnie

Jestem fanem Star Wars od kwietnia 2001 roku, czyli od czasu, gdy w Canal+ po raz pierwszy puszczono Mroczne Widmo i Klasyczną Trylogię w wersji Special Edition. Zaraziłem się tą pasją wraz z moim młodszym bratem i tak pozostało do dziś.

Mniej więcej pół roku po poznaniu wspaniałego świata Star Wars, rozpocząłem swą przygodę z Expanded Universe, co było efektem zakupienia Trylogii Thrawna Timothy'ego Zahna. Od tego czasu regularnie poszerzam moją bibliotekę i jako wielki entuzjasta Expanded Universe sam zacząłem trochę rozmyślać nad pisaniem jakichś opowiadań w świecie Star Wars. Doprowadziło to w końcu do powstania kilkudziesięciu opowiadań, które pałętają się teraz po różnych gwiezdnowojennych stronach (głównie na Bastionie Polskich Fanów Star Wars i The Outer Rim; część możecie zobaczyć tutaj, na Polterze) lub cierpliwie czekają na publikację.

Mniej więcej we wrześniu 2004 roku zaczęła się moja przygoda z Internetem, co zaowocowało współpracą z kilkoma forami i stronami o tematyce Star Wars. W 2005 roku dołączyłem do redakcji serwisu The Outer Rim, gdzie, nie licząc tworzenia różnych tekstów, pisania newsów i redakcji wypocin innych fanów, zajmowałem się prowadzeniem gry Play By Forum RPG o nazwie Polowanie na Jedi. W kwietniu 2009 roku wstąpiłem w szeregi redakcji nowego gwiezdnowojennego portalu Star Wars Extreme. Tam też można mnie znaleźć przy grze PBF RPG, a zwie się ona Imperialna Wojna Domowa.

Na koniec dodam jeszcze coś spoza tematyki Star Wars, co by wyjaśnić osobom, które mnie nie znają, czemu w galerii widnieją te wszystkie flagi w konturkach granic państwowych przez nie reprezentowanych. Otóż urodziłem się w Socjalistycznej Federacyjnej Republice Jugosławii i uważam się zarówno za Polaka, jak i Jugosłowianina - każdy z krajów byłej Jugosławii jest przeto moją ojczyzną w równym stopniu co Polska.

Aktywność

Artykuły: 81
Noty: 0
Wieści: 0
Komentarze: 151
Posty na forum: 63

Blog

Notki: 28
Polecenia: 71
Komentarze: 192
Odsłony: 1731

Reputacja

Autorska: 0
Redaktorska: 0
Wieści: 0
Noty: 0