iron_master

iron_master
Imię i nazwisko: Adam Janik
Dołączył: 20 października 2005
Urodziny: 1991 kwietnia
Miasto: Giewartów/Polter
Zainteresowania: RPG, szeroko pojęta fantastyka
Wyślij prywatną wiadomość

O mnie

Dawniej aktywnie działałem jako użytkownik i redaktor Poltera, głównie w dziale D&D i d20. Jako że tekstowo jestem mało twórczy, spłodziłem kilka recenzji i artykułów, które można policzyć na palcach jednej ręki. Moim zajęciem było przeważnie poprawianie czyiś wypocin, tudzież trudna sztuka wrzucania i moderowania wieści na stronę lub sprzątania wszystkiego po wszystkich. Zdarzyło mi się również przez krótki czas nieoficjalnie prowadzić dział dedeków. Ogólnie było fajnie.

Z ważniejszych rzeczy jakimi się zajmowałem mogę wyróżnić moje małe dziecko (a raczej dzieci): Rozszerzenia Sieciowe czyli (tylko lub aż) tłumaczenia kilku dodatków do wizardowskich podręczników (jeszcze do 3.0/3.5 ed d20), na które polski wydawca się nie zdecydował. Sporo z tym pracy było, ale satysfakcji z każdej publikacji nie mniej.

Jakiś (większy) czas temu przestałem się udzielać w serwisie, za tym spadło trochę moje zainteresowanie fantastyką. Nie czytam i nie oglądam już tyle co dawniej. Ma to swoją dobrą stronę - staram się wybierać wartościowe pozycje, minimalizując szansę trafienia na słaby produkt. Ogólnie jedna, daleko mi do pasjonata fantastyki jakim byłem w liceum, aczkolwiek o smokach, magii, robotach i innych dziwactwach zawsze chętnie porozmawiam.

W RPG również chętnie gram, gdy dopiszą ludzie i czas - trudno skończyć z czymś, z czym wiąże się tyle wspaniałych wspomnień ;-)

Obecnie wesoło sobie studiuję na PWr. W razie chęci kontaktu, łapać mnie na e-mail - na gg wchodzę bardzo sporadycznie. O ile nie zabraknie czasu i Internetu, postaram się odpowiedzieć szybko.

Na żywo można mnie spotkać na niektórych konwentach - głównie Pyrkon i Polcon, (generalnie preferuje większe konwenty, niż imprezy na 2k6 osób) i polterowych zlotach.

Aktywność

Artykuły: 80
Noty: 72
Wieści: 320
Komentarze: 547
Posty na forum: 2815

Blog

Notki: 0
Polecenia: 0
Komentarze: 0
Odsłony: 0

Reputacja

Autorska: 0
Redaktorska: 0
Wieści: 0
Noty: 0