string(15) ""
» Blog » Ravnica – atak na fort
30-01-2019 09:50

Ravnica – atak na fort

W działach: DnD5, Ravnica, sesje | Odsłony: 221

Ravnica – atak na fort

„Zrobiłem postać prawnika, pierwszym zadaniem było wejście w buty czyściciela kamienic i strzelanie do dzików. Przypadek?”, jak to podsumował jeden z graczy.

Bynajmniej nie miałem zamiaru wprowadzać treści politycznych do mojej kampanii, ale Ravnica jest najbardziej współczesnym z settingów Dungeons & Dragons i nic dziwnego, że łatwo znajduje się tu analogie do otaczającej nas rzeczywistości.

Zapraszam do wpisów u mnie na blogu o prowadzonej przeze mnie kampanii:

- pierwsza sesja,

- druga sesja,

- trzecia sesja.

0
Nikt jeszcze nie poleca tej notki.
Poleć innym tę notkę

Komentarze


Johny
   
Ocena:
+1

Nie przepadam za czytaniem raportów z sesji. Historie opisane w ten sposób nigdy nie są tak ciekawe jak podczas gry i nawet opisane kwiatki z sesji czyli najśmieszniejsze najlepsze momenty zawsze czytało mi się blado.

Ale jako że podałeś już drugi wpis o tym systemie, w końcu przeczytałem recenzję na którą wcześniej nie zwróciłem uwagi. Zaintrygował mnie termin Fantasy Cyberpunk i to że cały świat składa się z jednego gigantycznego miasta. Fajna koncepcja i miło było się z nią chociaż pobieżnie zapoznać.

31-01-2019 20:09
Ifryt
   
Ocena:
+1

Te raporty z sesji służą przede wszystkim jako spis wydarzeń, NPCów itd. dla mnie i moich graczy. Ale przy okazji, nie da się ukryć, chciałbym przybliżyć ten mało znany setting D&D5, pokazać trochą inną kampanię w tym systemie.

No i dużych recenzji podręczników nie jestem w stanie pisać co tydzień. Myślę, że lepiej wrzucać raporty z sesji niż żeby blog miał leżeć odłogiem. ;)

05-02-2019 09:35

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.