string(15) ""
» Blog » Monastyr News #9
08-02-2012 11:39

Monastyr News #9

W działach: Monastyr, Monastyr News | Odsłony: 3

Monastyr News #9
Oj działo się w tym miesiącu, działo. Fani Monastyru usłyszeli wreszcie konkrety dotyczące wydania podręcznika i nie były to najcieplej przyjęte wieści. Mimo tego pojawiło się sporo materiałów dla tych, którzy wciąż czekają na nową edycje, a Trzewik nie przestaje pracować nad podręcznikiem.

W rozwinięciu jak zawsze garść gorących newsów z minionego miesiąca.


  • Trzewik pisał co nieco o zmianach w rozdziale Współczynniki,
  • w cyklu Sezon Doryjski pojawiły się dwa nowe wpisy o klimatycznych szczegółach do wykorzystania na sesjach umiejscowionych na wschodzie Dominium:
  • na moim blogu i blogu Monastyru pojawiły się zdjęcia z LARP-a monastyrowego organizowanego przez Ofensywę 10,
  • pojawiło się burzliwe sprostowanie w sprawie Monastyru 2.0, w którym Trzewik podkreśla, że druga edycja jest jego prywatnym projektem, nie Wydawnictwa Portal i nie wiadomo kiedy, albo w jakiej formie ukaże się podręcznik. Wieść wywołała fale komentarzy fanów - warto przeczytać jeśli jeszcze nie wiedzieliście,
  • po ogłoszeniu sprostowania, pojawiły się również komentarze na blogach - chociażby na Bałaganie  RPG i u Hipa. Szczególnie u mnie pojawiło się sporo uwag i nawet Darken wypowiadał się na temat sytuacji,
  • na koniec Trzewik pisał co dalej z profesjami w Monastyrze.
To był zdecydowanie najbardziej burzliwy miesiąc dla Monastyru 2.0. Najważniejsze jednak, że teraz fani wiedzą na czym stoją i sami mogą zdecydować czy czekać na nową edycję, czy bawić się na starych zasadach lub ich modyfikacjach. 

Tymczasem, do przyszłego miesiąca!
 
 
[Wpis skomentuj na Bałaganie - blogu o RPG i fantastyce]
Komentarze pod tą notką zostały zablokowane przez autora.