Furiath

Furiath
Imię i nazwisko: Michał Markowski
Dołączył: 23 marca 2003
Miasto: Poznań
Zainteresowania: Kultura popularna, RPG, film, komiks
Strona www: http://klanarchia.pl
Wyślij prywatną wiadomość

O mnie

Mieszkam w Poznaniu, choć poznaniakiem się nie czuję. Bardziej dolnoślązakiem (Złotoryja, Wrocław, Jelenia Góra i te sprawy).

Skończyłem studia historyczne na UAMie (specjalizacje: historia kultury oraz pedagogiczna) a także podyplomowe studia Akademi Ekonomicznej w Poznaniu na kierunku marketingu i zarządzania.

Pracowałem jako asystent w firmie architektonicznej we Wrocławiu, wykładowca historii filmu w Wielkopolskiej Szkole Filmu i Telewizji, a obecnie od kilku lat pracuję w dużej firmie internetowej. W sferze zawodowej można powiedzieć, wiedzie mi się dobrze.

Moja pasją od wielu, wielu lat jest RPG. jestem dinozaurem pamiętajacym pierwsze MiMy, planszówki i Eye of The Beholder lub Pool of the Radiance na Amigę. Ba! Grałem jeszcze w paragrafówkę Dreszcza z czasopisma Razem za sprawą mojego taty, który wprowadził mnie w fantastykę. Posiadam niemal wszystkie systemy wydane w Polsce, grałem w część z nich, część prowadziłem. Niedługo, jako RPGofil, skompletuję wszystkie.

Popełniłem reżysersko dwa filmy - jeden z nich otrzymał wyróżnienie na festiwalu w Jeleniej Górze. Nie czarujmy się - to były licealne chały, ale przy ich robieniu było wiele radości.

Pomagałem znajomym z okolic Legnicy wydawać fanzin De profundis. Czasami można go czytac na stronie www.deprofundis.art.pl. Zazwyczaj jednak strona jest niedostepna. Takie życie.

Popełniłem jeden tekst do trzewiczkowego Portala #7: Pajęczyca

Przez dwa lata byłem redaktorem prowadzącym dział Warhammera na Polterze. Udało mi się wóczas zawiązać serdeczną współpracę z Nową Gildią i Copernicus Corporation (uzyskaliśmy patronat medialny). Właściwie strona polterowego Warhammera wprowadziła w drugą edycję miłośników tego systemu. Potem przez rok kierowałem działem RPG na Polterze.

Jako redaktor Poltergeista napisałem kilka tesktów ogólnorpgowych, wymienię kilka z nich:

- Poetyka krwi w grach fabularnych

- Tworzenie zgranych drużyn

- Drużyna jednorasowa

- Przygody lokalne, czyli prowadzenie sesji na terenie świetnie znanym drużynie.

- krótka przygoda Opowieść o Mistrzu Ciał

- konsekwencje mordowania na sesji w Padł trup

- rdzawe liście czyli o odgrywaniu sedziwych bohaterów

Do tego kilka recenzji, kilka wywiadów, kilka forumowych kłótni...


Obecnie pracuję intensywnie nad dużym projektem systemu RPG fanatsy horror. Ale o tym na pewno dowiecie się już niedługo. Gwarantuję wam. Także na płaszczyźnie hobbystycznej również nie narzekam.


Niezależnie od tego, czy otrzymuję za coś pieniądze, czy robię to dla samej pasji, angażuję się maksymalnie, daję z siebie wszystko. Nie miewam humorków - jeśli postanawiam, ze coś zrobię, nie spocznę, dopóki nie zostanie to zrealizowane. Choćbym miał robić po 12 godzin dziennie. Uwielbiam współpracować z ludźmi odpowiedzialnymi i dojrzałymi emocjonalnie, z którymi można każdy problem rozwiązać szybko i serdecznie.


Od wielu lat jestem zafascynowany kobietą, którą kocham plugawym sercem, a która ma niesamowite inklinacje do pożerania horrorów. Na zimę udało nam się wreszcie kupić niewielką pieczarę w Poznaniu. W sferze uczuiowej zatem wszystko w porządku.

Tyle o mnie.

Statystyki www
Aktywność

Artykuły: 40
Noty: 3
Wieści: 339
Komentarze: 1766
Posty na forum: 3802

Blog

Notki: 59
Polecenia: 743
Komentarze: 1358
Odsłony: 13882

Reputacja

Autorska: 0
Redaktorska: 0
Wieści: 0
Noty: 0