string(15) ""
» Blog » Wioska Fantasy - szukamy pomocników/sympatyków
11-12-2012 17:26

Wioska Fantasy - szukamy pomocników/sympatyków

Odsłony: 67

Wioska Fantasy - szukamy pomocników/sympatyków
Część z Was mogła zauważyć, że na Wykopie i Facebooku pojawia się coraz więcej informacji na temat Wioski Fantasy. W zeszłym tygodniu postanowiliśmy zacząć promocję osady, w niedzielę mieliśmy reportaż w Faktach TVN, teraz pracujemy solidnie nad kolejnymi wydarzeniami i nad tym jak przedstawić je w jak najfajniejszy sposób (zbieramy sprzęt filmowy i ludzi którzy znają się na obróbce video, stroje, rekwizyty i wszystko co pozwoli nam na stworzenie fajnych produkcji filmowych).

Jeśli jeszcze nie słyszeliście o Wiosce Fantasy, zajrzyjcie na wioskafantasy.pl i/lub na facebook.pl/wioskafantasy , w skrócie - jest to osada znajdująca się niedaleko granicy z Ukrainą, postawiona przez miłośników fantastyki dla miłośników fantastyki, turystów, rodzin z dziećmi i po prostu grup znajomych. Na terenie jest dość miejsca żeby grać dwadzieścia sesji RPG naraz, przy dobrej pogodzie można przenocować prawie sto osób, a całość jest budowana z dbałością o klimat. Miejscówka będzie otwarta i darmowa dla wszystkich osób, które zechcą nam trochę przy niej pomóc zależnie od swoich możliwości i w związku z tym piszę właśnie tutaj.

Mamy teraz świetny Hype w Internecie, korzystając z Faktów TVN i Wykopu, a zależy nam na jeszcze lepszym odbiorze. W związku z tym proszę wszystkich, którzy chcieliby pomóc w rozwoju Wioski Fantasy do pisania wiadomości na naszego facebooka. Potrzebujemy zarówno takich, którzy mieszkają blisko bezpośrednio do pracy przy budynkach, ale też takich którzy mogliby działać przez Internet przy obróbce filmów, albo osób które pomagałyby zebrać fundusze na dalszą budowę (w sumie polegać to będzie na wysyłaniu maili bądź dzwonieniu w różne miejsca, gdzie mogą się znaleźć ludzie serdeczni naszej sprawie).

Mamy duże plany, w które niedawno jeszcze nie do końca wierzyliśmy, ale teraz zyskujemy przekonanie że wszystko jest możliwe - na miejscu już od czwartku będziemy kręcić materiały filmowe, otwieramy też crowdfunding którego celem jest sfinansowanie dużego projektu Reality Show dostępnego w Internecie, przedstawiającego życie i problemy ludzi żyjących w średniowiecznych światach fantasy (a także kilkadziesiąt kreatywnych wyzwań, żeby im się nie nudziło).

W związku z tym zapraszam do nas wszystkich rpgowców, którzy kiedykolwiek marzyli o własnym domku na drzewie, forcie na wzgórzu czy innej klimatycznej miejscówki gdzie możnaby zagrać w RPG. Założenie jest takie, że osoby które pomagają będą następnie mogli bezpłatnie korzystać ze wszystkich funkcjonalności wioski. Chcielibyśmy przygotować także inne akcje, jak na przykład zlot polterowców, gdyby była taka wola wśród użytkowników poltka.

Jak macie pytania, piszcie tutaj, postaram się jak najszybciej odpowiedzieć.

Komentarze


Fenran
   
Ocena:
+1
Od czwartku zaczynamy larpa "Rozdziobią was kruki", w świecie Gry o Tron, już z niego będzie zrobiony dobrej jakości film :)
11-12-2012 22:16
whitlow
   
Ocena:
+1
klikłem bo przeczytałem szukamy porno...
lol
13-12-2012 11:08
Lasard
   
Ocena:
0
@whitlow ja to tak czytam za każdym razem jak na to patrzę...
13-12-2012 15:29
Avarest^
    Panie Andrzeju!
Ocena:
+1
:D
14-12-2012 11:06

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.