string(15) ""
» Blog » Flamberg, bloody Flamberg!
31-07-2007 23:41

Flamberg, bloody Flamberg!

W działach: konwentowo/imprezowo | Odsłony: 4

Flamberg, bloody Flamberg!
Moją pierwszą poważną notkę poświęcę najznakomitszej imho imprezie, na jakiej zdarzyło mi się być. Mianowicie mowa tu o konwencie terenowym Flamberg. I tak, notka będzie kryptoreklamą. Będzie też dość krótka.

tu sobie możecie kliknąć.

Dlaczego Flamberg?
Jest to impreza, która ściąga ludzi z całej Polski - ich przynależność fandomowa jest różna, niektórzy nie słyszeli nawet tego słowa, ale łączy ich jedno - super zabawa we wspólnym gronie.
Jak wcześniej było powiedziane - jest to konwent terenowy, więc odbywają się tu liczne gry terenowe, zwane też larpami. Od lat z wielkim szacunkiem spotyka się larp osadzony w realiach Forgotten Realms (którego organizatorem mam zaszczyt być w tym roku), pojawiają się też larpy Neuroshimowe i Warhammerowe. Prym wiedzie jednak Gra Główna -trwający trzy dni larp rozgrywający się w świecie Raashtram, stworzonym przez organizatorów całej imprezy.

Pod wieczór, kiedy gracze schodzą już z traktów i wracają do normalnego życia, ropoczyna się impreza przy ognisku. Są gitary, jest browar i są bardzo fajni ludzie. Czego chcieć więcej? W dodatku tak to się odbywa przez bity tydzień (z hakiem).

W tym roku pojawię się na Flambergu po raz trzeci i nie wątpię, że zabawa będzie równie przednia, co w ostatnich dwóch latach.

Zachęcam do zajrzenia na stronę (link na górzę) i zastanowienia się, czy nie warto by się było stawić i wstawić. Z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć - warto ; )

Na zdjęciu obok (powyżej?) widać niektórych z uczestników w strojach. Dokładniej są to (od lewej) Drapiąca, Teku i Killian.0
Nikt jeszcze nie poleca tej notki.
Poleć innym tę notkę

Komentarze


Drozdal
   
Ocena:
0
Nie ma to jak paradować w XXI wieku w blackface...
01-08-2007 03:44
~Devka

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Widzę właśnie jak Ci tu dobrze idzie pisanie notek na bloga :D Po Flamie już a tu nic... Ja rozumiem, działka, te sprawy, ale byś się czasem czymś innym zajął ;) Pozdraz :*
29-08-2007 19:01

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.