» Blog » 8. marca (wariant marynistyczny)
16-03-2010 23:51

8. marca (wariant marynistyczny)

W działach: Planszówki | Odsłony: 1

8. marca (wariant marynistyczny)
Zgodnie z obowiązującą wykładnią, 8. marca powinien być, przynajmniej częściowo, poświęcony płci piękniejszej. Jeśli wierzyć gazetom, tego dnia każdy miłośnik historii zamiast buławy winien dzierżyć storczyka. Po przebrnięciu przez romantyczny obiad i uroczystym przekazaniu kwiatka, stajemy przed klasycznym dylematem: „Co zrobić z tak pięknie rozpoczętym wieczorem”.

Najbardziej oczywistym rozwiązaniem jest obejrzenie czegoś wspólnie. Oczywiście desperaci mogą próbować wariantów Kompania braci (jest odcinek o uczuciu sanitariusza i pielęgniarki), Bitwa o Anglię (jest wątek miłości WAAFki i pilota) lub Tylko dla orłów (jest wątek miłości mjr-a Schaeffera i Mary). Zamiast tego proponuję dużo subtelniejsze wyjście.


Jak połączyć romanse Jane Austen z grami wojennymi? Co na dzień kobiet może przygotować wargamer? I jak gracz wojenny poradzi sobie z łzawymi melodramatami?

Zapraszam do lektury ósmomarcowego wpisu na Kriegspiel. Z racji dnia kobiet, wpis reklamuje durny i chmurny Ciaran Hinds (jako kapitan Frederic Wentworth, Royal Navy).
3
Notka polecana przez: Iman, Scobin, Zsu-Et-Am
Poleć innym tę notkę

Komentarze


~

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Po przebrnięciu przez romantyczny obiad i uroczystym przekazaniu kwiatka, stajemy przed klasycznym dylematem: „Co zrobić z tak pięknie rozpoczętym wieczorem”. Najbardziej oczywistym rozwiązaniem jest obejrzenie czegoś wspólnie.

Normalny facet z "tak pięknie zaczętym wieczorem" zaproponowałby seks, a nie wspólne oglądanie kolekcji znaczków.
18-01-2013 23:26

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.