string(15) ""
» Blog » Tłum szaleje
05-09-2006 16:41

Tłum szaleje

W działach: RPG | Odsłony: 1

Proszę państwa, oto oni, najlepsi z najlepszych z najlepszych! Mistrzowie Pierwszej Ligi, po wspaniałym sukcesie w Zapomnianej świątynii Minneapolis i Autentycznym Smoczym Leżu w Seattle, Srebrni Obrońcy! W końcu wchodzą do ligi Arcymistrzów, czampioni czempionów!
Oto lider drużyny, Jack 'Holyzzle' Stone, kapłan Apollina, uzdrowiciel i pogromca nieumarłych! Jak zwykle nie nosi broni, ale na pancerzu oczywiście święty symbol Apolla, no i loga sponsorów. Pozdrawia publiczność... Podoba się dziewczętom, nie ma dwóch zdań.
Oto Vance, krasnolud czarodziej, i jego chowaniec, Alicja pseudosmok. Podobno sprzedaż figurek Alicji przewyższyła już sprzedaż oficjalnych czapek z logo Obrońców... Vance celuje w sztuce teleportacji, podobno niejeden Władca Lochu znalazł w swoim łóżku martwego potwora po szczególnie niefortunnej grze.
Arcanian, elfi mistrz szermierki! Najskuteczniejszy jako zwiadowca, bezwzględnie rzeźniczy jako wojownik! Nie ma za bardzo poczucia stylu, ale ten jego atak dwoma rapierami... Nożyce Arcaniana zajmują trzecie miejsce w rankingu ulubionych ruchów w Timesie.
No i oczywiście czarny koń drużyny, Granh, półork z Orkopolis 2, sam zgłosił się do zawodów, i nawrócił się na wiarę Apollina. No, ale wiadomo, półork, brutalny, dziki, barbarzyńca... Z drugiej strony, jest kompetentny w tym co robi, czyli zarzynając smoki i inne potwory!

Krótka chwila na zdjęcia, na autografy, jeszcze tylko Arcanian wymienia kilka uwag z Holyzzlem, obowiązkowe przeszukiwanie, czy nie wnoszą zakazanych przedmiotów... Nie, oczywiście, że nie, to gracze na poziomie.
A oto i piękna Władczyni Lochu, Clara Blight! Czeka tylko na graczy, przygotowała już wszystkie pułapki, wyzwania i potwory, brakuje tylko ofiar!
Na chwałę cesarza, dla wszystkich widzów przed telewizorami, no i dla nagród, a nagrody sponsorowane zresztą przez Forda i Terranowę są niemałe! Magiczna broń, kufry pełne imperialnych sztuk złota...
Ale już, oto dzielni sportowcy uzbrojeni i odpowiednio wyposażeni wkraczają do lochu, by znaleźć bogactwo, lub śmierć!


Xcrawl rządzi. Ktoś ma jakieś wąty?
0
Nikt jeszcze nie poleca tej notki.
Poleć innym tę notkę

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.