string(15) ""
» Blog » Constar - 2008
04-05-2008 19:21

Constar - 2008

W działach: RPG | Odsłony: 0

No i po konwencie. Było fajnie, ale raczej głównie ze względu na możliwość powygłupiania się na konkursach, poznawania nowych i starych znajomych. Prelekcje i larpy też były ciekawe, szczególnie moje :P Na niewielu byłem, ale dyskusje były fajne i w ogóle fajnie było.
Larp KGL Gospoda "Zbłąkana dusza" był bardzo dobry, świetnie się bawiłem. Co do mojego... też mogło być lepiej, mogło być gorzej. Zalatany byłem (1 MG, 25 graczy), ale przez to dobrze się bawiłem. Byli gracze, którzy bawili się gorzej, bo wielu prosiło mnie o dodatkowe questy. Tych graczy przepraszam z całego serca. Muszę koniecznie dodawać motywacje i cele do opisów. Eksperymentalna mechanika: paszła won.

Czy konwent był dobry? Odpowiedź brzmi następująco. Konwent jak konwent. Mogło być lepiej, mogło być gorzej, ja jestem zadowolony, acz, co ważne, nie jest mi jakoś specjalnie szkoda, że to ostatni Constar.

Trochę pograliśmy (wykazałem dlaczego stare dobre Marvel Superheroes ma najlepszą mechanikę tworzenia postaci), trochę popiliśmy (zakładamy z Silem i Yui grupę hiphopową), no i wygrałem olbrzymi stos nagród. Wychodzi że na kony już jeżdżę tylko dla towarzystwa i lansu, czyli, skoro mnie tyle osób poznawało, mogę już się uznać za fejmusa.

Tutaj powinny następować pozdrowienia, ale po co? Wiecie, że was lubię. A jak nie wiecie, to was nie lubię.
0
Nikt jeszcze nie poleca tej notki.
Poleć innym tę notkę

Komentarze


~*+1*

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Cieszę się, że oceniasz pozytywnie "Gospodę"... dziękuję w imieniu autorów scenariusz, czyli swoim i Calmala/gan'a (twórca, który równolegle prowadził LAPR Noc w Muzeum).
Jesli chodzi o Twój LARP to moim subiektywnym zdaniem był dobry, zwłascza pod względem fabularnym. Tak jak sam zauważyłeś już dość mgliście ująłęś zadania na kartach postaci (jako pladynka-narkomanka miałam chyba znaleźć wilkołaka i stuff... wilkołak znalazł sie sam i był martwy a stuffu nie szukałam bo miałam inne, bardziej paladyńskie zadania od graczy).


Pozdrowienia z Krakowa

ps. Gratuluje wygrania konkursu o Świecie Dysku... byłam tam, widziałam i słyszałam :)
05-05-2008 16:06
Brat_Draconius
    Wilkołak się zgłasza
Ocena:
0
Wiesz, byłem martwy głównie dlatego, że źle dobrałem personę do użycia skilla. A miałem okraść twoją postać ze zdolności... To byłby fun ;)

I moim subiektywnym zdaniem ten larp też był dobry. Wiem, że chciałeś by był lepszy ale kolejny na bank Ci się uda.

To kiedy i gdzie robisz następny larp Eberronowy?

A Marvel Super Heroes wymiatają. Może rozwinąć Mr Worda i użyć go w twym systemie? Co myślisz?
05-05-2008 18:58
~Wolfi

Użytkownik niezarejestrowany
    Szepcząca
Ocena:
0
Hmm... (ale zapłon :P) A mnie sie Twój larp bardzo podobał... Może dlatego, że jako jedna z nielicznych miałam dopracowaną role? :P I nie przejmowałam się brakiem questów bo i tak ciągle było co robić? ; ) No i mapka wisi u mnie nad łóżkiem :P Item zdobywczy ; ) Niczym artefakt : D
08-07-2008 16:24

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.