string(15) ""
» Blog » Tydzień Proroka: Niedziela
29-10-2012 19:29

Tydzień Proroka: Niedziela

Odsłony: 3

Tydzień Proroka: Niedziela

No cóż, czas kończyć. Opis reszty miesiąca będę wysyłał etcposzukiwaczowi na PW, o ile znajdę czas na pisanie.

Niedziela, 28 października

13.54
Człowiek przez cały miesiąc pracuje jak robot to i w końcu musiał się zepsuć. W sobotę rano obudziłem się chory i to tak, że mogłem jedynie ogarnąć w domu, nie odważyłem się wyjść na dwór. Nici także z od dawna planowanej sesji Neuro, w zamian czego obejrzałem jakiś beznadziejny film o królewnie śnieżce ze Zmierzchu. Czyli ogólnie bardzo źle. Ale niedziela też nie za ciekawa. Dalej zdycham i to bardzo, do kościoła nie poszedłem, faszerując się różnokolorowymi tabletkami w każdej wolnej chwili. Postanowiłem jednak nie marnować całej niedzieli.

14.27
Pomagam znajomemu ułożyć ankietę do licencjatu. Mam za miękkie serce, a miałem robić swoje. Już nawet Kira się ze mnie śmieje, chociaż jest tylko małym, białym, pluszowym misiem w niebieskiej czapce...

14.31
Znalazłem śpiącego Hoshiego na parapecie. Idealnie nadaje się jako ocieplacz do stóp, więc przekładam go do swojego łóżka.

14.37
Dobra, kończymy z tą głupią ankietą i bierzemy się za poważne rzeczy, na pierwszy rzut spróbujemy ogarnąć czy nie warto napisać czegoś na Warhammerowy konkurs, zwłaszcza, że jakiś koncept już jest.

15.08
Mam plan wydarzeń, są gotowi bohaterowie. Jak wszystko się dobrze złoży to możliwe, że drobna, lekka przygoda mojego autorstwa zasili konkurs.

15.33
Moja przełożona na środę przygoda do Neuroshimy rozrasta się. Tym razem przygotowuję się do prowadzenia, bo zależy mi na tym aby przygoda poszła dobrze. Jeśli spełni oczekiwania to opublikuję gotowy materiał gdzieś w internetach.

17.07
Właśnie po raz kolejny rozpisałem szkic przygody na Quentina. Kurcze, tym razem musi być idealnie, bo kolejnej porażki nie przetrawię. Wydaje mi się, że pomysł jest niezły, ale im dalej w las tym mniej mocy w scenariuszu. Czeka mnie jeszcze sporo kminienia jak rzecz podrasować. Zwłaszcza, że kbender oraz Seiryo podzielają moje przeczucie, że to jeszcze nie jest to.

17.52
kbender sugeruje żeby przyśpieszyć wszystkie prace związane z Mini War, zamknąć grę i dopracować Srebrne Miasto. Nie jestem jednak pewien czy kogokolwiek zachęci do grania w SM dodanie rozwinięć dla archetypów o opcjonalne moce, lekkie poprawienie walki i poszerzenie wszystkiego o dokładniejszy opis Snów oraz czających się w nich Koszmarów. Kusi mnie to (zwłaszcza gdy kbender pokazał mi stworzony przez niego wstępny projekt okładki), ale nie jestem przekonany czy warto pisać coś w co nikt nie zagra.

18.00
Nieważne, zaczekamy z tym do końca Nibykonkursu oraz ewentualnych relacji z Orient Expressu. Tym bardziej, że z Mini War jeszcze zostało trochę pracy. Po pierwsze korekta stoi w miejscu, bo osoba, która się jej podjęła nie może znaleźć czasu. Ale nie zmarnowaliśmy tego. Yumi narysowała dla was prześwietnego truposza, kbender planuje podkręcić layout podręcznika, a i ja nie próżnowałem - w poprawionym podręczniku będzie drugie tyle zawad i przewag co w pierwszym wydaniu Mini War. Marzę żeby w końcu ruszyło się coś w kwestii korekty bo naprawdę chciałbym mieć jeszcze przed Bożym Narodzeniem podręcznik na swojej półce.

18.26
Żalenie się o swoim złym samopoczuciu na gg, odpisywanie na PBF'ach i nabieranie mocy, bo czuję, że w pracy może być kiepsko.

19.42
Pijemy 10 herbatę (pomijając 5 kaw), stos zasmarkanego papieru przy łóżku przekroczył wartość krytyczną.

22.12

Standardowe przeglądanie ofert pracy z całego tygodnia gdzie się tylko da. Kilka CV wysłanych i znów pojawia się nadzieja na odmianę swojego marnego żywota pełnego cierpienia w pracy. Ale mój los chyba szybko się nie poprawi.

00.35
Położenie podkładu na zgrai koślawców Posterunku zniechęciło mnie do dalszego malowania. Poza Porucznikiem wszyscy są jakąś zgrają patałachowatych mutków. Jeszcze facet w kapeluszu mi się generalnie bardzo podoba tak z większego dystansu. Ale jak zaczynam mu się bardziej przyglądać i widzę jak on trzyma ten karabin to aż człowieka złość bierze. Czas spać.

No i to by było na tyle. Wiem, że wzbudziłem wiele nienawiści tymi wpisami, ale cieszę się, że komukolwiek się podobało. Nie planuję tego pamiętnika kontynuować bo w rzeczywistości zabiera to kilkanaście minut dziennie, a uwierzcie mi, że dla mnie to bardzo wiele.


Mimo wszystko, udanego wieczoru (no bo teraz mamy poniedziałek tak naprawdę chyba....)


Sprzedam wam tylko spoiler, że od dnia dzisiejszego doszedł mi nowy obowiązek w pracy (przygotowywanie rozpiski dla klientów w Belgii), a urząd celny nie czepiał się moich sprawozdań bo... od marca wszystkie pogubił (twierdzą, że nie dostali, ale mam nawet nazwisko urzędasa który je odbierał!). Za co ja muszę tak cierpieć...

Komentarze


etcposzukiwacz
    Pełen zachwyt
Ocena:
0
Dziękuje bardzo za obietnice i czekam z niecierpliwością na kolejne teksty. Czuje się też bardzo wyróżniony. Wszystko zmierza ku dobremu. Ciekawe i fajnie pisane wspomnienia znikną z miejsca gdzie nie powinny być, a pojawia się tak gdzie bardziej pasują.
Nie mówiac o tym jak to fajnie będzie być jedynym fanem co to przeczyta :) i jakie to otwiera mozliwości ;)
Polecanka niech mi zazdroszczą :)
29-10-2012 20:06
Szary Kocur
   
Ocena:
+3
Etnoposzukiwaczu: http://www.quickmeme.com/meme/3p3a 2z/
Po raz pierwszy od dawna zmusiłeś mnie do wysłania komuś mema jako odpowiedzi. Ale cieszę się, ze temat znika, choć miło się czytało. Jojczenie się skończy.
29-10-2012 20:16
Tyldodymomen
   
Ocena:
0
Odpowiedź na niezadane pytanie-takie rzeczy tylko na polteru
29-10-2012 20:54
Nuriel
   
Ocena:
+4
No, śniadanie jem, jem, jem.
A w nocy sobie śpię, śpię, śpię.
Ja też, ja też!

Wybacz, nie mogłem się powstrzymać ;)
29-10-2012 20:56
Eliash
   
Ocena:
0
Zazdroszczę... Ja na śniadanie pracuję, a w nocy piszę lub myślę co napisać. :P
29-10-2012 20:57
KFC
   
Ocena:
+5
Odrobinkje szkoda, że już koniec, ale z drugiej strony więcej mogło by być niezdrowo, no i z korzyścią dla wolnego czasu więc, nie będę płakał ;)

btw. takie notki pokazują, że erpegowiec też człowiek a nie nerdo-bot który tylko trzaska merytoryczne notki pod dyktando no-life furherów żądających mięsa i przygód, vel scenariów na jakieś kłentyny czy inne pms-ie.

Niech fortuna łaskawą będzie dla rodu Eliashowego. Odczynię za Waszą pomyślność jakiś taniec szamański w śniegu.

Howgh.
29-10-2012 21:05
Repek
   
Ocena:
+4
@Eliash
No cóż, czas kończyć. Opis reszty miesiąca będę wysyłał etcposzukiwaczowi na PW, o ile znajdę czas na pisanie.

Za nękanie można bana dostać. :P

Pozdro
29-10-2012 21:46
Eliash
   
Ocena:
+2
@repek

Jakie nękanie, przecież to mój największy fan XD
29-10-2012 21:49
etcposzukiwacz
   
Ocena:
+1
@ KFC
"no-life furherów"?!
Człowiek prosi, tylko prosi by pisać cos merytorycznego i od razu "awansuje" na "no -lifa furhera". Pięknie i "wcale nie obraźliwie", pewnie dlatego moderacja nic z tym nie robi.

@ repek
Nie uznaje tego za nękanie. Teksty Eliasha sa fajne i idealne na pw.
29-10-2012 21:50
Eliash
   
Ocena:
+2
@etcposzukiwacz

KFC nie pisał o Tobie tylko o no-life furherach, spokojnie XD
29-10-2012 21:53
etcposzukiwacz
   
Ocena:
0
@ Eliash
A o kim, skoro to ja prosiłem o notki na temat?
29-10-2012 21:57
Eliash
   
Ocena:
+2
Przecież mówię, że o no-life furherach. Może kiedyś ich spotkasz, ale nie radzę. Nie są to przyjemne typki.
29-10-2012 22:00
Repek
   
Ocena:
+1
etcposzukiwacz, chyba wyłapałem w czym problem z Twoim denerwowaniem się w dyskusji.

To, że w jakimś komciu pod Twoim, nad Twoim lub pod Twoją notką ktoś coś pisze, to nie znaczy, że o Tobie. Ludzie piszą też o innych ludziach. :)

Pozdro
29-10-2012 22:24
Salantor
    Eliash
Ocena:
+2
Quentin? Konkurs Młotkowy? Konkurencję będziesz mi robił, a ja ci notki polecałem, draniu :
29-10-2012 22:31
Eliash
   
Ocena:
0
@Salantor

A czego się po mnie spodziewałeś? XD

Powinno Ci wystarczyć, że skosiłeś całą konkurencję w Nibykonkursie :P
29-10-2012 22:33
Salantor
    Eliash
Ocena:
0
Jak już, to skosiliście. Proroctwa nie pisałem sam. Poza tym serio myślisz, że to wystarczy? :P
29-10-2012 22:40
Eliash
   
Ocena:
0
Oj. Srebrne Miasto pisałem aż 5 godzin, dlatego mi nie poszło. Teraz lepiej się przygotuję :P Nie licz na kolejne proste łupy XD
29-10-2012 22:43
Salantor
   
Ocena:
+1
Challenge Accepted. Ale póki co jest konkurs młotkowy. Zobaczymy, co nań przygotujesz :>
29-10-2012 22:45
Eliash
   
Ocena:
0
Podejrzewam, że scenariusz, ale jeszcze nie jestem pewien. XD
29-10-2012 22:47
kbender
   
Ocena:
+6
Salantor, czytałem już scenariusz Eliasha. I w tajemnicy Ci powiem rozwiązanie scenariusza...SPOILER ALERTZabija lokaj!
29-10-2012 22:47

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.