string(15) ""
» Blog » Overwatch Poradnik - Ten cholerny Winston
22-12-2016 11:54

Overwatch Poradnik - Ten cholerny Winston

W działach: Overwatch, gry komputerowe, poradnik | Odsłony: 193

Overwatch Poradnik - Ten cholerny Winston

Dzisiaj zakończymy sobie temat tanków, biorąc na ruszt jedynego reprezentanta księżyca w Overwatch – Winstona. Ten genetycznie zmodyfikowany goryl jest zmorą wszystkich kruchych i mało mobilnych postaci w grze, sam będąc skocznym oraz wytrzymałym zawodnikiem.

 

Jeśli szukasz kogoś kto łatwo przejdzie przez linie obrony przeciwnika i narobi ogromnego zamieszania w tylnych szeregach, przy okazji mając przyzwoitą ilość życia, Winston jest właśnie dla Ciebie.

DZIAŁO TESLI

Specyficzna zabawka, podstawowe uzbrojenie naszego sympatycznego goryla. Broń wystrzeliwuje promień błyskawic, raniąc wszystkich w stożku o wysokości 8 metrów i szerokości 6 metrów. Obrażenia są nieduże, zaledwie 60/s, a jeden magazynek wystarczaj na 5 sekund rażenia prądem. Broń nie ma zbyt dużego potencjału do zabijania, raczej służy do nękania wrogów, ale dzięki swojemu obszarowemu działaniu dobrze sprawdza się na zbitych grupach przeciwników oraz ma niezły wpływ na walki drużynowe.

Nieduże obrażenia oraz mały magazynek sprawiają, że nie możesz zapominać o ataku wręcz. Jako Winston często będziesz ścigał uciekających przeciwników, nie zapominaj że gdy zabraknie baterii, cios pięścią może zakończyć pogoń.

Małpa posiada najgorszy zasięg w grze. Nawet uzbrojony w młot Reinhardt może strzelić od czasu do czasu kulą ognia. Winston nie ma nic. Jeśli chce walczyć, musi znaleźć się bezpośrednio przy przeciwniku, inaczej jest bezbronny jak dziecko i to dosłownie. To uczucie potrafi być frustrujące, ale jeśli chcesz grać tym bohaterem, musisz przywyknąć. Unikaj rozległych, otwartych przestrzeni, gdzie wrogowie będą mogli cię bezkarnie obijać, bez obawy przed kontratakiem.

Dużą zaletą miotacza błyskawic jest to, że omija tarcze Reinhardta oraz nie może zostać odbity przez Genjiego. Brak wymogu celowania sprawia, że ogólnie jest to bardzo dobra broń w starciach ze snajperami, większością dpsów oraz medykami. Dzięki naszej dużej puli życia powinniśmy wyjść zwycięsko z większości starć. Jedynym bohaterem, który bez problemu rozprawi się z nami na krótkim dystansie jest Żniwiarz, który nie tylko posiada ogromne obrażenia, ale też ma większą pulę życia niż inne postaci w jego klasie. Niestety do tanków nie masz co podskakiwać, każdy z nich zje cię na śniadanie gdy najdzie go taka ochota.

ZAPAMIĘTAJ!

Nie biegaj wystawiony na ostrzał.

Staraj się uderzać na grupy przeciwników, zwłaszcza tych o niskiej puli życia, jak lekarze.

Unikaj pojedynków jeden na jeden z innymi tankami.

CIĄG DALSZY

0
Nikt jeszcze nie poleca tej notki.
Poleć innym tę notkę

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.