string(15) ""
» Blog » Overwatch Poradnik - Ta cholerna Sombra...
15-11-2016 00:04

Overwatch Poradnik - Ta cholerna Sombra...

W działach: Overwatch, gry komputerowe, poradnik | Odsłony: 581

Overwatch Poradnik - Ta cholerna Sombra...

Cześć, internety!

No i stało się, mamy Sombrę. Nie potrafiłem przejść obojętnie obok nowej bohaterki. Ostatni tydzień poświęciłem aby jak najlepiej ją poznać i przygotować dla Was ten poradnik.

Z obecnych bohaterów Sombrze najbliżej jest do innych flankerów. W przeciwieństwie do pozostałych, nie jest typowym zabójcą, a raczej dywersantem. Ma na celu pokrzyżować szyki przeciwnika, aby ułatwić walkę towarzyszom stojącym na pierwszej linii frontu. Jej umiejętności nie są trudne w użyciu, ale jej zdolność hakowania ma specyficzne interakcje z różnymi bohaterami. Skuteczne granie wymaga zrozumienia co możemy, a czego nie możemy zrobić.

Postaram się Wam w tym pomóc!

PISTOLET MASZYNOWY

Podstawową bronią Sombry jest pistolet maszynowy o pojemności 60 pocisków, strzelający z szybkością 20/s. Niestety rozrzut jest bardzo duży, minimalnie mniejszy od Smugi, do tego siła ognia spada z dystansem. Optymalnie broń może wyciągnąć 160 obrażeń/s. Nie jest to dużo, biorąc pod uwagę, że broń służy praktycznie do walki w zwarciu i bardzo blado wypada przy Żniwiarzu oraz Smudze. Duży magazynek jest pewną zaletą, ale mała wytrwałość postaci sprawia, że rzadko będziemy mogli zaangażować się w walki na tyle długie, by ta przewaga przyniosła nam zwycięstwo. Na plus policzyć należy też, że broń generalnie jest prosta w obsłudze. Nie wymaga szczególnego obycia.

Jak się zapewne domyślacie, broń ta nie pozwala Sombrze na bycie asasynem z prawdziwego zdarzenia. Potencjalne obrażenia są przyzwoite, ale niewystarczające by błyskawicznie wyeliminować zaskoczonego wroga. Dlatego nie powinniśmy pozwalać sobie na samotne ataki na grupy nieprzyjaciół, a koordynować uderzenia z resztą drużyny. Wtedy będziemy mogli skutecznie walczyć, wnosząc jakąś wartość do starcia.

ZAPAMIĘTAJ!

Pistolet maszynowy posiada niewystarczające obrażenia do szybkiej eliminacji celów. Współpracuj z drużyną.

Staraj się walczyć na jak najkrótsze dystanse.

 

 

CIĄG DALSZY

1
Notka polecana przez: Johny
Poleć innym tę notkę

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.