string(15) ""
» Blog » Overwatch Poradnik - Ta cholerna Fara...
29-07-2016 01:11

Overwatch Poradnik - Ta cholerna Fara...

W działach: Overwatch, gry komputerowe, poradnik | Odsłony: 283

Overwatch Poradnik - Ta cholerna Fara...

Cześć, internety!

Omówiliśmy sobie jednego bohatera obrony, jednego tanka i jednego medyka, czas na coś bardziej agresywnego. Ostatnio było o Anie, więc tym razem zajmiemy się jej córką – Farą. Jest to uzbrojona w wyrzutnię rakiet wojowniczka, która większość czasu spędza w powietrzu, dzięki pancerzowi wyposażonemu w silniki odrzutowe (i wyrzutnie minirakiet, ale o tym na końcu).

 

Dzisiejszy poradnik nie będzie bardzo długi, bo Fara nie należy do szczególnie skomplikowanych postaci, ale mam nadzieję, że czegoś Cię nauczę. Poza tym umieściłem w nim też filmik prezentujący kilka interesujących skrótów na wybranych mapach.

WYRZUTNIA RAKIET

W klasycznych strzelankach wyrzutnia rakiet była szczytem marzeń. Dla Fary to podstawowe uzbrojenie. Masz w magazynku 6 pocisków, każdy zadaje 120 obrażeń i ma trzymetrowy promień eksplozji. Warto podkreślić, że jest to broń bardzo celna, więc zawsze trafisz gdzie celujesz. Niestety na duże dystanse łatwo jest uniknąć zagrożenia, ponieważ rakiety lecą stosunkowo wolno (około 30 metrów na sekundę). Jest to bardzo dobra broń przeciwko grupom wrogów oraz wszelkiego rodzaju umocnieniom, jak Bastion, wieża Torbjorna czy obłożone pułapkami pomieszczenia. By być skutecznym przeciwko innym celom musisz wykazać się zdolnością przewidywania i strzelać w miejsca do których planują się dostać. Wymaga to pewnej praktyki, ale jest łatwiejsze niż brzmi, szczególnie w przypadku mniej mobilnych wrogów typu Żołnierz-76 czy większość bohaterów obrony.

Ode mnie mała ciekawostka. Fara dysponuje tak zwanym „rakietowym skokiem”. Wypal sobie pod nogi, a skoczysz zaskakująco wysoko. Będzie kosztowało Cię to 40 obrażeń, ale możesz w ten sposób wskoczyć na niewysoki balkon czy dach, nawet jeśli nie masz paliwa w baku (spokojnie, za chwilę wyjaśnię).

 

CIĄG DALSZY

https://eliash2140.wordpress.com/2016/07/29/overwatch-poradnik-fara/

0
Nikt jeszcze nie poleca tej notki.
Poleć innym tę notkę

Komentarze


Bakcyl
   
Ocena:
0

Ten jej hełm ma dziób jak kaczor Duffy...

29-07-2016 04:26

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.