» Blog » Overwatch Poradnik - Ta cholerna Ana...
22-07-2016 00:15

Overwatch Poradnik - Ta cholerna Ana...

W działach: Overwatch, gry komputerowe, poradnik | Odsłony: 306

Overwatch Poradnik - Ta cholerna Ana...

Cześć, internety!

Ostatni tydzień spędziłem na serwerze testowym, aby jak najlepiej poznać nową bohaterkę – Anę. Zapraszam na mojego bloga, gdzie opowiem Wam czego się nauczyłem, dodam do tego kilka swoich wniosków oraz porad. Na koniec wrzuciłem też jeden z moich pierwszych meczy tą bohaterką.

Garść podstawowych informacji – Ana to postać wsparcia z podklasą snajper. Gdy pierwszy raz o niej usłyszałem byłem święcie przekonany, że będzie to połączenie Wdowy oraz Łaski, idealne dla graczy którzy chcieli zagrać czymś silnym w walce, ale muszą wybrać medyka. Czy tak to wygląda? Niestety nie, ale po kolei. Omówimy sobie wszystkie umiejętności i możliwości Any, a na końcu zrobimy podsumowanie.

Nim jednak przejdę do broni oraz zdolności, chcę poprosić Was o jeden mały drobiazg. Nie grajcie Aną na rankedach. Z wielu powodów jest to najtrudniejsza postać w grze. Wymaga doskonałej znajomości map, dobrego refleksu, świetnego ogarniania tego co dzieje się w rozgrywce, niezwykłej precyzji, a na dodatek jest bardzo podatna na obrażenia oraz mało mobilna. Jeśli polubiłeś Anę, pograj nią 2-3 godziny na szybkich meczach i wtedy wróć do gier rankingowych. Nie chodzi tutaj tylko o Ciebie. Możesz nie przejmować się spadającą rangą oraz serią przegranych meczy, ale osoby na które trafisz w rozgrywkach, mogą mieć inne zdanie. Słabo prowadzona Ana nie wnosi żadnej wartości do rozgrywki, sprawiając że toczony jest meczy 5 vs 6. Poczytaj poradniki, pooglądaj filmy, dobrze się w nią wczuj, a wtedy możesz wojować gdzie zechcesz. Ale na początek spełnij moją prośbę. Overwatch to gra drużynowa, więc myśl o swoich towarzyszach. Także o tych, których masz dopiero spotkać.

Dzięki!

 

CIĄG DALSZY

https://eliash2140.wordpress.com/2016/07/22/overwatch-poradnik-ana/

2
Notka polecana przez: von Mansfeld, Wlodi
Poleć innym tę notkę

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.