string(15) ""
» Blog » Overwatch - Bądź jak McCree
23-11-2016 00:11

Overwatch - Bądź jak McCree

W działach: Overwatch, gry komputerowe, Bądź jak | Odsłony: 65

Overwatch - Bądź jak McCree

Hejka!

Słowa dotrzymuję i oddaję pod Waszą krytykę najnowszy odcinek z serii "Bądź jak..."


Zapraszam do oglądania!

1
Notka polecana przez: Johny
Poleć innym tę notkę

Komentarze


Johny
   
Ocena:
+1

Z tych filmów "Bądź jak", które kojarzę ten jest najlepszy. Jest w nim najmniej klozetowego humoru a najbardziej jest uwydatniony klimat grania tą postacią. Są też perełki jak wyraźne mówienie z cygarem w zębach :). Jeszcze nie jest to super hiper filmik i dalej wolę poradniki i gameplaye, ale widać postęp.

Ogólnie może się mylę, ale odczułem, że lubisz tę postać.  Zawsze łatwiej się zidentyfikować z kimś, kogo lubimy a chyba o to między innymi chodzi w serii bądź jak.

Edit. Pisałem to dziś a film oglądałem wczoraj. Teraz obejrzałem jeszcze raz - złośliwości cały czas jest dużo, ale o wiele mniej niż poprzednio skoro dzisiaj miałem taki obraz filmiku z pamięci jak w tekście komentarza powyżej.

23-11-2016 20:53
Eliash
   
Ocena:
0

Aktualnie McCree jest moim ulubionym bohaterem klasy atak, ale mam dość kiepską celność, więc dla bezpieczeństwa zazwyczaj wybieram Reapera, jeśli już mam iść dps'em.

Jednak jeśli miałbym wziąć pod uwagę wszystkich bohaterów w grze, to McCree jest daaaleko poza czołówką. Staram się specjalizować w prowadzeniu tanków i lekarzy, więc moje ulubione wybory to Zaria, Lucio i Ana.

23-11-2016 23:16

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.