string(15) ""
» Blog » Overwatch Aktualizacja - Serwer testowy 09/11/2016 - Hola, Sombra!
09-11-2016 02:08

Overwatch Aktualizacja - Serwer testowy 09/11/2016 - Hola, Sombra!

W działach: Overwatch, gry komputerowe, aktualizacja | Odsłony: 86

Overwatch Aktualizacja - Serwer testowy 09/11/2016 - Hola, Sombra!

Hejka!

 

Wyszło trochę długo, ale jeśli kogoś interesuje moja opinia o najnowszych dodatkach do gry, zachęcam do oglądania!

 

1
Notka polecana przez: Johny
Poleć innym tę notkę

Komentarze


johnybluecaterpillar
   
Ocena:
+1

o hejcie o rozciagnięciu eventu z sombrą:
nie rozwiązalem ani jednego kodu, zagadki ani nic z tych rzeczy, widzialem tylko 2-3 filmiki na yt poszerzające lore gry i ciągnaca sie w nieskonczoność zapowiedz nowego bohatera, który wychodził chyba tyle samo czasu co Anna, ale oczywiscie wspólczuje jesli ktos faktycznie się zaangażował, spędził wiele godzin nad kryptografią i nie bawil się dobrze bo liczyl na wydanie bohatera tydzien po pierwszej plotce. 

Zgłosi się ktoś taki?


*edit: jesli ktos liczy ze sombra wychodzi 5 miesięcy to równie dobrze możemy założyc ze Liao i TaDrugaPostać z członkow założycieli overwatcha, wychodzą juz blisko rok i nie jestesmy nawet pewni płci postaci. 

10-11-2016 19:21
Eliash
   
Ocena:
0

Nie do końca. Czasu oczekiwania na bohatera nie liczę od pierwszej plotki, tylko od pojawienia się pierwszej zaszyfrowanej wiadomości/oficjalnej zapowiedzi. W przypadku Any był to chyba tydzień - pojawił się trailer i tyle. Najdłużej oczekiwano na Mei jeszcze podczas bety, bo wychodziło kilka części jej pamiętnika, ale też trwało to około miesiąca tylko.

Największą wadą tych zapowiedzi był fakt, że wszystkie wiadomości ostatecznie bo rozszyfrowaniu mówiły coś w stylu "Haha, debilu, zmarnowałeś czas, bo nic nowego się nie dowiesz. Buziaki, Sombra."

Ja każdy przeciek śledziłem na bieżąco. W sumie jedna z zagadek (ciąg znaków w smudze Smugi podczas zapowiedzi letnich igrzysk) do teraz nie została ostatecznie rozwiązana. Raczej już nie będzie.

11-11-2016 11:33

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.