string(15) ""
» Blog » Nibykonkurs XIX - Srebrne Miasto
23-10-2012 01:50

Nibykonkurs XIX - Srebrne Miasto

W działach: Nibykonkurs, autorki | Odsłony: 0

Nibykonkurs XIX - Srebrne Miasto

Też popełniłem małą gierkę na nibykonkurs. Co prawda pisana dość szybko, ale mimo wszystko mam nadzieję, że komuś przypadnie do gustu

 

Srebrne Miasto

 

Srebrne Miasto upadło. Zatonęło w morzu niewiary, bowiem nastały dni gdy ludzkie umysły zaczęły karmić się własną pychą. Sami zrezygnowali z protekcji Miasta, wydając się na żer swym własnym grzechom i koszmarom. Łudzą się, że trzymają życie we własnych rękach, udając radość. Lecz ich sny zostały spaczone, a urojenia i horrory trawić będą ich nocne wizje, aż nie zginą we własnym zepsuciu oraz szaleństwie.

Strażnicy nie mogą do tego dopuścić. Ich obowiązkiem jest strzec człowieka, mimo że ludzka niewiara zniszczyła ich ukochane Miasto. Teraz to zadanie jest znacznie trudniejsze. Niegdyś Strażnicy, uzbrojeni w ludzką bojaźń i szacunek byli władcami sennych światów, potrafili manifestować się w realnym świecie. Obecnie są jedynie intruzami w ludzkich urojeniach, walcząc nie tylko o dusze i odbudowanie resztek Srebrnego Miasta, ale przede wszystkim starając się przetrwać.

 

 

Komentarze


Skryba_Ogrodnik
    ...
Ocena:
+2
Znowu Ty :P ?! (ton wybitnie żartobliwy ;))

Powodzenia :),
Skryba.
23-10-2012 09:29
Eliash
   
Ocena:
+1
Taka już osobowość, że człowiek nigdy nie odpuszcza :P

Również życzę powodzenia :)
23-10-2012 09:40

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.