Drejfus

Drejfus
Imię i nazwisko: Michał Zięba
Dołączył: 9 listopada 2008
Miasto: Chrzanów
Zainteresowania: RPG, języki oraz kultura krajów romańskich, porywajęce historie we wszelkich formach
Wyślij prywatną wiadomość

O mnie

RPGowo i fandomowo:

Prowadzę i gram całe życie: czasami mniej lub w ogóle, czasami i ze 40 sesji w 2 miesiące (jak wyjadę na obóz dla młodzieży jako MG). Zacząłem bardzo za młodu, interesując się fantastyką od maleńkości i będąc niejako wychowanym na RPGowca przez starszego brata. GMuję w mainstreamy od 5 klasy podstawówki ;). Indie też prowadziłem, grałem itp., tak z 5 czy 6 bardzo od siebie różnych gier. Obecnie najulubieńsze systemy: Klanarchia, Warhammer 2 ed. . Znane, prowadzone itd. - długo by wymieniać.

Przez 10 lat kolekcjoner i gracz MtG, z planszówkowymi epizodami, przez 2/3 lata i tak na pół gwizdka: fan chamberowych LARPów, raczej po prostu gracz, kilka razy MG. Zagrałem w którejś edycji Fantazjady, bardzo dobrze się bawiłem; ale to nie moja para butów, ja wolę opowiadać historie przy stole niż je tworzyć i odgrywać w LARPach.

W latach 2009-2011 byłem współorganizatorem (odpowiedzialnym głównie za program i merytorykę imprezy) Chrzanowskich Dni Fantastyki. Zacna lokalna impreza, która co roku zapewnia dobrą zabawę w miłej atmosferze, przyciągając (zależnie od edycji) od 100 do 300 uczestników.

 

Nie-RPGowo:

To nie portal na nieRPGowe rzeczy. Ale krótko: filolog języka hiszpańskiego z większym pociągiem do socjolingwistyki niż literatury i człowiek, który bardzo lubi język pisany, szuka wszędzie ciekawych oraz inspirujących historii, jest fanem porywającej narracji i zawsze chętnie z nią popłynie, ale i spróbuje zrozumieć, jak działa; lubię rozumieć, co się wokół mnie dzieje, a że zawsze interesował mnie świat ludzi: ich emocji, przeżyć i myśli, to żeby móc dowiedzieć się i doświadczyć jeszcze więcej, nauczyłem się i wciąż się uczę nowych języków. Na razie w pełni komunikuję się i odbieram w 2. językach obcych: po hiszpańsku i po angielsku, a w 3. - w portugalskim - czytam i piszę.Aktywność

Artykuły: 1
Noty: 4
Wieści: 12
Komentarze: 157
Posty na forum: 123

Blog

Notki: 15
Polecenia: 159
Komentarze: 153
Odsłony: 124

Reputacja

Autorska: 0
Redaktorska: 0
Wieści: 0
Noty: 0