string(15) ""
» Blog » "Graj Twardo" na cdp.pl
14-05-2013 20:55

"Graj Twardo" na cdp.pl

Odsłony: 26

Witajcie,

po Neuroshimie i Savagach cdp.pl sięgnęło po kolejną pozycję z erpegowego światka - almanach autorstwa Johna Wicka, "Graj Twardo". Dzisiaj trwa jeszcze promocja, na której tę książkę można kupić za pół ceny (bagatela 12,49 zł).

Kogo jeszcze nie zainteresowała ta pozycja zapraszam do recenzji Bortasza: http://dnd.polter.pl/Graj-Twardo-n18705Xrecenzja150
Kogo zainteresowała, ale stwierdził, że to co Wick pisze jest chore, proszę o ponowne przeczytanie recenzji :)
TL;DR
Książka nie jest o tym, jak zabijać postacie graczy ale o tym, co czyni bohaterów Bohaterami (wg Wicka, wielkie wyrzeczenia a nie wielkie spluwy) i jak sprawić, aby gracze się tymy Bohaterami poczuli.

Co do tekstu - czyta się świetnie. Sam czytałem ze trzy razy i nie mam dość (dlaczego to takie krótkie?). Na razie jeszcze nie przeniosłem tego na sesje, głównie ze względu na to, że ostatnimi czasu trudno mi było poprowadzić cokolwiek :D

Przyczepić się mogę trochę do jakości e-wydania. Trochę za duży kontrast, nie ma epuba. Można by było to trochę bardziej obrobić przed publikacją.

Reasumując - polecam i zachęcam (A nic z tego nie mam)

Komentarze


~Wróż Mariusz

Użytkownik niezarejestrowany
    Klucz runiczny
Ocena:
0
Wróżę, że przyjdą i cię zjedzą zaraz.
14-05-2013 21:34
54591

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
+3
Fajnie, że oferta na cdp.pl ciągle się rozwija. Oby więcej tytułów było dostępnych przez podobne kanały dystrybucji. Może ,,Charakternik"?
14-05-2013 22:04
lucek
   
Ocena:
+3
@up - BUHAHAHAHAHA. ^^^^^^^
14-05-2013 22:59
KFC
   
Ocena:
+5
W promocyjnej cenie 89.99 za PDFa, bo przecież ZŁY IV sam się nie wyda :P
14-05-2013 23:14
Squid
   
Ocena:
0
W ramach polecania: jak dla mnie najlepsza recenzja Graj Twardo, świetnie oddająca to, co jest w podręczniku, jest na Rpg.net.
15-05-2013 12:57
Overlord
   
Ocena:
+2
Uuuu... już nie ma promocyjnej ceny... Pewnie była do 12:00, tak jak poprzednio jak kupowałem Głębię Przestrzeni za pół ceny.

Nieważne, czekam na Jesienną Legendę jako ebook i kupuję od razu, nawet bez promocji :)
15-05-2013 17:03
~louis vuitton replica

Użytkownik niezarejestrowany
    http://www.hawkinsfalconry.co.uk/read.aspx
Ocena:
0
Without the TV series background this time, this chanel replica particular feature comes across as even more problematic. I return to the idea that these kinds of movies can be done well, pointing back to the original Gundam TV trilogy of movies. A trilogy that many cite as being more engaging than the actual TV series itself (and yes Bandai, come on already, give us a proper bilingual release of that!). This particular franchise replica chanel has different issues to work through, particularly being a sequel series, but at the core it one that doesn have a terribly engaging cast, too many characters and no real mention within these episodes as to why they all really fighting. The narrative is simply lost here and all we replica handbags get is a lot of posturing, overwrought dramatic moments and lots of action. It certainly very pretty to watch at times and I enjoy the designs of the characters and mecha, but it missing the real substance that needed to make it work as a movie piece. And it even convincing hermes replica me that it probably not worth checking out the TV series itself whenever that finally hits in collected form, unfortunately.
 
17-05-2014 09:12

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.