string(15) ""
» Blog » O fandomie.
25-05-2014 17:44

O fandomie.

W działach: RPG, rozważania, mojszyzm | Odsłony: 2056

Siemka, siemeczka, siemeńka, siemuchna.

Ostatnio głośno było o fandomie RPG. Oczywiście w kontekście "Fandom ch****e (choruje) i frustraci". Nie chodzi mi tylko o Sakwana, ja nawet Go trochę rozumiem - wyszedł z pozytywną energią, a tu na dzień dobry taki bicie. Ja bym się zniechęcił. Ale ogólnie takich głosów trochę było - zresztą, co jakiś czas się je słyszy. Nie tylko przy okazji Sakwana.

Dlatego też pozwoliłem sobie skrobnąć parę zdań o tym, niewątpliwie interesującym zagadnieniu jakim jest fandom. Jakim my jesteśmy. Bo oceniając fandom oceniam i siebie - w pewnym, rzecz jasna, sensie. From a certain point of view jakby to powiedział Obi Wan. A ponieważ nie zwykłem krytykować innych - ba, nawet recenzuję tylko te rzeczy, które mi się podobają, to i siebie samego piętnować zamiaru nie mam. Dlatego też napisałem notkę o tym, dlaczego, mimo jego wad, lubię fandom. Kliknięcie w ten link przeniesie Cię, szanowny czytelniku, do notki właściwej.

 

Pozdro 600

Drasiu

Komentarze


Venomus
   
Ocena:
+1

No niewąsko Aniele - Czterdziestka to prawie jakby nie Warhammer, nawet szczurołapów nie ma. A i Imperium nie lami tak jak w wersji fantasy... Można by rzecz inny system.

Oficjalnie namaszczam cię jako prawdziwego erpegowca. Twe rozstrzelenie systemowe jest wystarczające, a twój zdrowy rozsądek godny pochwały. Następny proszę...

30-05-2014 03:20

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.