string(15) ""
» Blog » Deadlands Noir
04-04-2014 20:13

Deadlands Noir

Odsłony: 549

Deadlands Noir

Cześć.

Znowu popełniłem notkę. I w żaden sposób nie nawiązywałem do ostatnich afer miotających fandomem - nawet marketingowo. 

Na warsztat wziąłem Deadlands Noir. Wprawdzie podręcznik ten już od jakiegoś czasu stoi na mojej półce, jednakowoż z przyczyn osobistych nie miałem czasu poświęcić mu wcześniej kilku zdań. Ale wróciłem do klawiatury, więc nadszedł moment w którym prostuję swoje niedopatrzenie - lista podręczników czekających na recenzję i tak się wydłuża, nie ma co zwlekać.

Powiem Wam tylko, że uważałem Deadlands Noir za grę dla fanboyów Deadlands. Produkt, w który owszem, od biedy będzie można pograć, jednak w rzeczywistości ma on tylko lepiej wypełnić lukę między Dziwnym a Spustoszonym Zachodem. I dlatego też początkowo się doń nie paliłem, chociaż anglojęzyczne Internety mówiły, że spoko. Ale oni tak już mają, nie umieją nawet dobrze pozrzędzić :) Oczywiście potem i tak nabyłem (skoro dla fanboyów to znaczy że dla mnie). Ale to co znalazłem w paczkomacie pod Tesco zaskoczyło mnie bardzo pozytywnie. Na tyle pozytywnie, że postanowiłem się z Wami, szanowni czytelnicy, podzielić swym pozytywnym zaskoczeniem.

Rzut oka na Deadlands Noir znajdziecie klikając na ten napis, który właśnie czytacie. Nie bez kozery zresztą wyróżnia go kolor, albowiem jest to w istocie zakamuflowany link.   

Komentarze


KFC
   
Ocena:
0

A teraz werble i wchodzi Drachu z nokautującą (brawurową i grywalną) pięścią do saloonu?

08-04-2014 20:02
Drachu
   
Ocena:
0

Ależ skąd :) Szanuję opinie różne od moich. 

08-04-2014 20:39
Malaggar
   
Ocena:
0

Pełna kulturka Drasiu:*

08-04-2014 20:41

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.