Blog - The Shadows of Yesterday

Wyświetlono rezultaty 1-3 z 3.

The Shadow of Yesterday PL już dostępne

30-01-2009 08:48
26
Komentarze: 9
W działach: indie, The Shadows of Yesterday
Myślę, że warto poświęcić temu jednemu zdarzeniu cały blogowy wpis. Rzadko bowiem kiedy w naszym kraju ukazuje się tłumaczenie jakiejkolwiek gry, nie mówiąc już o tytułach powstających poza murami profesjonalnych wydawnictw. W nocy z 29 na 30 stycznia o godzinie 0:00 Jacek "Darken" Gołębiowski udostępnił na swoim blogu pełną przetłumaczoną wersję gry Cień dni minionych, czyli The Shadow of Yesterday. TSoY leaked edition Szacunek dla wszystkich, którzy poświęcili swój czas i siły na pracę nad polską edycją, ściągającym natomiast życzę udanych sesji!

The Shadow of Yesterday

15-12-2008 20:42
12
Komentarze: 4
W działach: indie, rpg, The Shadows of Yesterday
The Shadow of Yesterday
The Shadow of Yesterday Postapokaliptyczne Fantasy   "300 lat temu ten świat był we władaniu potężnego Imperium, władanego przez mądrego przywódcę Absolona. Pod jego opieką rozwijał się handel, nauka i sztuka. Jednak to prawdopodobnie jego starania o sprowadzenie świetności i dobrobytu były bezpośrednią przyczyną Ognia z niebios. Razem z uczonymi magami opracował magiczny język, który oparty był o mowę ludu Zaru. Każdy kto go używał, mógł porozumieć się bez przeszkód z inną osobą, niezależnie od kultury z jakiej się wywodzili."  Dzisiaj rozpocząłem cykl pt. "W Cieniu" zapow...

The Shadow of Yesterday - refugee note

15-12-2008 20:36
1
Komentarze: 0
W działach: rpg, indie, The Shadows of Yesterday
The Shadow of Yesterday - refugee note
Disclaimer: Następna notka otwiera cykl tekstów poświęconych polskiej edycji gry Shadows of Yesterday. Wszystkie wpisy autorstwa Jacka "Darkena" Gołębiowskiego są publikowane w niezmienionych wersjach. Jeżeli zaś pytasz dlaczego jeden użytkownik użycza swój blog drugiemu (mam pełną świadomość, iż czegoś takiego jeszcze Polter nie widział), odpowiem krótko: warto poświęcić swoje pięć minut na rzecz tych, którzy mają coś do zaprezentowania. So stay tuned, we will back soon!