string(15) ""
» Blog » Miesiąc jak z bicza strzelił...
05-04-2009 15:16

Miesiąc jak z bicza strzelił...

W działach: ogólnie, rozważania, gry, Dział PC | Odsłony: 0

Ufff, wiele się porobiło od mojego ostatniego wpisu... zacznijmy od pozytywów:
  • Byłem na Pyrkonie. Zdecydowanie był to najlepszy Pyrkon, na jakim dotychczas byłem (jeżdżę od 3 lat) i to nie tylko dlatego, że prowadziłem prelekcję o szatanie i wypadła super :). Miło było na prelekcjach, sesja Wolsunga pod przewodnictwem Szczura też była fajna. A co poza tym się działo, to niech pozostanie w mej wdzięcznej (i paru innych osób) pamięci.
  • Udało się ruszyć dział PC do przodu. Kilku kandydatom na stanowisko redaktora udało się podołać wyzwaniu i teraz pracują wytrwale (aczkolwiek czasem trzeba postać chwilę nad nimi z karabinem, żeby coś było zrobione :) ). Co więcej, w rankingach podskoczyliśmy naprawdę potężnie - w styczniu dział PC był na 23 miejscu pod względem poczytności działów Poltera (przegrywał z recenzją którejśtam części Zmierzchu), w lutym 18, a od marca (moje i chłopaków nadejście) zajmuje zaszczytne 9 miejsce. Przegrywamy tylko z forum, działami RPG i MtG. Myślę, że możemy być z siebie dumni :).
  • Dzięki prelekcji na Pyrkonie poznałem kilka nowych osób związanych (lub nie) z portalem efantastyka, tym samym zawiązując z owym portalem współpracę. Co więcej, część ludzi z efantastyki pracuje również dla mnie ;).
  • Skład redakcji ciągle się powiększa. Przyjąłem TommyGuna, Khubasa, Erykza i Sadyceuszkę. Obecnie kandydują na stanowisko Jano666 i metatron, możliwe, że tess. Nie mam pojęcia, jak z _matrikiem sobie poradzimy z taką hordą xD.
  • Udało się wdrożyć nowe standardy do działu. 2 recenzje tygodniowo, około 7 newsów dziennie, na bieżąco uzupełniane zapowiedzi. To wielkie wyzwanie, ale jakoś dajemy radę.
  • Namówiłem Naridenę do pracy na Poltku (dział literatury i filmu). Trzymam kciuki, kocur! ;D
Z negatywów:
  • Za niecały miesiąc matura. Trzeba będzie wziąć urlop na jakiś czas :/.
  • Czasem zdarza mi się kłócić z częścią redakcji. Nienawidzę się kłócić :/.
  • 3 raz oblałem prawo jazdy.
No a teraz podziękowania. Kolejność całkowicie przypadkowa: -Karolinie, Adzie i Basi, za to, że są. Zawsze. -Aureusowi, za to, że jest dobrym przyjacielem. No i że zgodził się być korektorem na marzec :). -Urkowi za Pyrkon. -LKFowi za Pyrkon, sesjowanie, planszówki i tysiąc innych rzeczy. -TommyGun za przebicie mnie w punktach i porażająco wielki wkład pracy. -_matrikowi, za ilość nerwów, jakie stracił będąc moim zastępcą. Sprawujesz się genialnie, dude. -Reboundowi za bycie Reboundem (nawet w białym dresie). :) -Szczurowi za sesję. A z zupełnie innej beczki: śmiercionośne alpaki.
2
Notka polecana przez: WH
Poleć innym tę notkę

Komentarze


27532

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
AAAA! ! ! ALPAKIII! ! !
05-04-2009 15:34
WH
   
Ocena:
0
No i wygrałem z Tobą w odpowiednio epicką wersję gry "Kółko i Krzyżyk"!

http://img16.imageshack.us/img16/8 347/wingwr.png
11-04-2009 15:13

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.