string(15) ""
» Blog » O naturze kobiet
08-03-2009 18:28

O naturze kobiet

W działach: damskie sprawy | Odsłony: 1

W ostatnim czasie, permanentnie grające radio w moim miejscu pracy zaszczyciło mnie - dla odmiany - czymś ciekawym.

Otóż rosyjskie kobiety, zapytane na co wydałyby swoje ostatnie pieniądze, zgodnym chórem odpowiadały: kosmetyki i ubrania!

Zanim jednak radiosłuchacze zdążyli wypowiedzieć pod nosem kąśliwe uwagi na temat takiego podejścia do życia, pani socjolog wytłumaczyła pewnym swych racji tonem, że jest to wysoko racjonalna odpowiedź. Rosyjskie kobiety nade wszystko stawiają ładny wygląd i mają ku temu powód - w Rosji przewaga liczebności kobiet nad mężczyznami jest na tyle wysoka, że posiadanie męża można uznać za życiowy sukces.

 

Ładnie sobie to wszystko ukartowały, nie ma co. Teraz z czystym sumieniem, na pytanie partnera - Po co Ci kolejna butelka perfum!? Nie mieszczą Ci się już nawet na półce! - mogą odpowiedzieć - To z obawy, aby nikt mi Ciebie nie zabrał kochanie!

 

Tak, jesteśmy okropne ;)

4
Notka polecana przez: 27383, Andman, M.S.
Poleć innym tę notkę

Komentarze


M.S.
   
Ocena:
+1
Dobre. :)
08-03-2009 18:34
27383
   
Ocena:
0
Czemu okropne? Jesli kobiecie kupowanie kosmetyków i ubrań sprawia przyjemność to czemu mielibyśmy mieć im to za złe. W końcu robią to też dla nas, żeby dobrze się zaprezentować :)
08-03-2009 19:07
senmara
   
Ocena:
0
Być może mała ilość mężczyzn jest wytłumaczeniem, dlaczego na wschodzie jest tylu nosicieli HIV. To faceci dyktują "warunki" więc kobiety, żeby zdobyć i zatrzymać partnera godzą się na ryzykowne zachowania seksualne itp.
08-03-2009 21:41
Canela
   
Ocena:
0
To na pewno też. Inna sprawa, że ogromna część ich społeczności żyje w skrajnym ubóstwie - vide reportaż, który wypuścił kiedyś TVN o dzieciach żyjących na moskiewskim dworcu. Na ich poziomie życia martwienie się o zarażenie hiv jest co najmniej abstrakcyjne.
08-03-2009 22:08

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.