» Blog » Kreskówki #1
27-11-2006 15:51

Kreskówki #1

W działach: Różne | Odsłony: 0

Kreskówki #1
Ostatnio mnie wzięło na przypominanie sobię starych fantastycznych kreskówek, które w młodości oglądałem na anglojęzycznym Cartoon Network. Na pierwszy ogień poszły przygody mojego ulubionego bohatera, czyli Space Ghosta.

Krótkie, bo zaledwie 6 minutowe odcinki były dla mnie swego czasu czymś niesamowitym. Świetny klimat, wyraziści (choć nieco szablonowi) bohaterowie i cała masa przeróżnych poczwar. Mogłem oglądać w kółko przygody Kosmicznego Ducha. Po tych kilku latach - nic się nie zmieniło :)

I pomyśleć, że owa kreskówka powstała 50 lat temu. Polecam obejrzeć intro - mnie zawsze przechodzą ciarki :)
0
Nikt jeszcze nie poleca tej notki.
Poleć innym tę notkę

Komentarze


Zsu-Et-Am
   
Ocena:
0
Pamiętam... Kiedyś to było piękne, tak jak kilka innych bajek emitowanych te ładnych kilkanaście lat temu... Nie ma porównania z obecnie emitowanymi kreskówkami. Nie ten klimat, nie ten styl. CN zeszło na... i tu pojawia się problem. Ciężko sprecyzować. Zniechęcony nowymi produkcjami już dobrych parę lat temu zarzuciłem jakikolwiek kontakt z tą stacją.
27-11-2006 17:58
~Vermiliona

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Haha :> Masakra - nie oglądałam tego co prawda, ale kojarzy mi się naraz ze Scooby Doo i z Wyścigami tego psa, co się śmieje. I już wiem skąd się wziął KTULU :>
02-12-2006 09:50

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.