» Blog » Czego nie ma na Polterze...
12-03-2024 12:58

Czego nie ma na Polterze...

Odsłony: 183

...to nie istnieje :).

Są na Poltku cykliczne imprezy, wieści i artykuły które wpisały się w moją świecką tradycję. Przykładowo mam kolegę który nie czyta portalu, ale bardzo jest zainteresowany postępami wydawniczymi Copernicusa. Kupuje ich książki i poluje na dodatki do RPG. Ja nie przeglądam strony Copernicusa, ale zawsze jak pojawia się cykliczna wieść z tego tematu na Poltku, to kumplowi wysyłam. Doszło do tego, że jak się spotykamy to w ramach small talk pyta "co słychać w Copernicusie" :).

Innym takim wydarzeniem są oczywiście Polter Święta. Czyli impreza w której wszyscy się wymieniają prezentami związanymi z fantastyką. Może w tym roku były skromniejsze i mniej osób w nich uczestniczyło, ale widziałem że co najmniej dwie osoby w komentarzach przed rozpoczęciem się dopytywały "czy będą Polter święta, czy będą Polter święta w tym roku?" Nie wyobrażam sobie świąt bez Polterświąt :).

Nie dawno miałem dziwne uczucie jakby coś nie pasowało w rzeczywistości. Jakby Matrix był przeprogramowany, coś w tym świecie się nie zgadzało. Coraz częściej natrafiałem na dziwne znaki. W końcu udało mi się "złapać" to coś. W niedzielę było rozdanie Oscarów! A nie było stałego konkursu Oscary z Polterem w którym ludzie zgadują kto dostanie statuetkę. Przez długi czas myślałem, że to niemożliwe. Że jak na Poltku nie było eventu, to imprezy filmowej nie było, może została odwołana? Ale google podaje że była 10 marca a ja cały czas mam poczucie, jeśli na Polterze nie ogłoszono, to pewnie wielu aktorów na nią nie przyszło bo się nie dowiedzieli :).

Komentarze


Exar
   
Ocena:
0

I tak ostatnio jakieś podejrzane konta wygrywały. A ogólnie konkursu szkoda, bo ja starałem sie głosować, mimo że nawet do amatora filmografi mi daleko:).

12-03-2024 13:47
Erivan
   
Ocena:
0

Ja pamiętałem o oscarach i nawet specjalnie sprawdzałem dzień przed czy przypadkiem nie przegapiłem konkursu. Redakcja się nie popisała tym razem i olała temat. Szkoda. 

12-03-2024 13:54
Johny
   
Ocena:
+1

Ja myślę, że to nie chodziło o olanie, tylko po prostu mało osób jest w redakcji. I jak komuś życie wejdzie w drogę, to może po prostu nie mieć czasu/być zaaferowany czymś innym.

12-03-2024 14:15
Exar
   
Ocena:
+2

@Erivan

W sumie “redakcja” poltera to tacy sami użytkownicy jak wszyscy inni - po prostu “redakcja” robi rzeczy dla poltera, a inni nie:). Wchodzisz w Dodaj Wieść czy Dodaj Artykuł i myk, jesteś redaktorem:).

Tak więc obstawiam, że gdybyś Ty chciał poprowadzić Oscary to wszyscy by Ci dziękowali:). (A jeśli nie wszyscy to przynajmniej kilka osób.

12-03-2024 14:29
Erivan
   
Ocena:
0

Ok, ale oscary były prowadzone cyklicznie i nic nie zapowiadało, że nie będzie ich w tym roku. Nie było też żadnych sygnałów z redakcji, że jest jakiś problem. Jeśli byłyby takie sygnały to mógłbym się pobawić w przygotowanie jakiejś ankiety, nawet w zewnętrznym serwisie i tradycja byłaby kontynuowana. 

12-03-2024 15:22
gower
   
Ocena:
+4

@Johny

Masz rację niestety :/ Niestety Oscary mnie w tym roku zaskoczyły i uznałem, że na 2 dni przed galą już nie warto konkursu robić. W przyszłym roku na 100% będzie!

12-03-2024 16:54
Johny
   
Ocena:
+1

Spoko ja też Oscary przegapiłem. Nawet nie było o nich tak głośno w necie. Dopiero dzisiaj się w sumie zorientowałem że były i miałem schizy, że jak to przecież bym wiedział z Poltera :). Dzięki za wszystkie poprzednie konkursy :).

12-03-2024 23:15

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.