string(15) ""
» Blog » Rozliczenie 2012
01-01-2013 13:39

Rozliczenie 2012

Odsłony: 0

Rozliczenie 2012
Na początku stycznia tego roku snułam plany i składałam sobie obietnice, które - jak to z postanowieniami noworocznymi bywa - skutecznie zabiła szara rzeczywistość. Nie wszystko jednak zdołała zepsuć - kilka planów udało mi się zrealizować, pojawił się teraz projekt spoza listy, z którego jestem bardzo zadowolona. Ostatecznie, sądzę, że pod względem prywatnego RPG-owania mogę (prawie) miniony rok ocenić pozytywnie. +
  • Napisałam w sumie 44 notki blogowe, o różnej, czasem mniej, czasem bardziej konkretnej, zawartości. Największą popularnością cieszyły się wpisy Pierwszy rok machinacji, Od legendy do Ligi Legend oraz Gamedesignerski debiut.
  • Prowadziłam swoje pierwsze sesje w warunkach konwentowych: pierwszą na ZjAvie, drugą w ramach konkursu GRAMY! na Avangardzie. Żałuję, że nie zmobilizowałam się do prowadzenia na krakowskich Lajconikach, mam jednak nadzieję, że KSF da mi okazję do nadrobienia tych strat.
  • Poza konwentami prowadziłam swojej krakowskiej drużynie i nimdilowi, a także trochę grałam - głównie wykorzystując w tym celu ZjAvę i kolejne edycje Lajconików, które pozwalały mi z nawiązką nadrabiać posuchę pozostałych miesięcy roku.
  • Ku swojemu zaskoczeniu, wzięłam udział w 19. edycji Nibykonkursu. "Koszmar bibliotekarza", chociaż nie dostał się do finału, został całkiem ciepło przyjęty, co uznaję na spory sukces, biorąc pod uwagę, iż dopiero zaczęła zdobywać szlify w gropisarstwie.
  • Pierwszy raz w życiu liznęłam nieco gier z prądem pod postacią dwóch Wiedźminów i League of Legends. Pokémonów nie liczę, to nie było bowiem nowe doświadczenie, a sentymentalny powrót do dzieciństwa.
-
  • Znowu nie pojechałam na Falkon. Boli mnie to szczególnie, bo chciałam wziąć udział w Pucharze Mistrza Mistrzów, co skutecznie uniemożliwiło mi zapalenie krtani. Kilkugodzinnej sesji z pewnością nie można poprowadzić szeptem. Zaczynam powoli dochodzić do wniosku, że Lublin ma jakąś specjalną, antyblankową aurę.
  • Nie udało mi się poprowadzić trzech nowych gier, na co mocno liczyłam. Dwukrotnie była grana Lady Blackbird, jednak poza tym drobnym wyjątkiem trwałam przy już znanych systemach: Castle Falkenstein i Świecie Mroku. Co gorsza, kiedy rozglądam się na nowymi grami, patrzę raczej na półkę nimdila, niż swoją - Deliria dalej czeka na swoją kolej, o Chronice Feudalis boję się choćby wspominać, a ja tymczasem przygotowuję się do prowadzenia A Dirty World.
Oczywiście, w przyszłości chciałabym osiągnąć wszystko to, co do tej pory się nie udało, a pozytywne wyniki jeszcze poprawić - to, czy się uda, jak zawsze, zweryfikuje rzeczywistość. Tak czy inaczej, życzę Wam RPG-owo-fantastycznego Nowego Roku! photo credit: ViaMoi via photopin cc [Można przeczytać również tu. Wygląda ładniej, co jak wiadomo dla kobiet jest niezmiernie istotne.]

Komentarze


Repek
   
Ocena:
0
A gdzie "nie przyszłam na Polterspotkanie świąteczne"? :)

Oby w tym roku wszystko Ci się udało. :)

Pozdro
01-01-2013 14:20
Blanche
   
Ocena:
+1
Masz rację; żałuję, że nie było mnie na Polterspotkaniu świątecznym (zwlaszcza, że na wersję warszawską też nie udało mi się załapać). Wtedy niestety pojawiły się u mnie problemy z dostępem do netu, a że pracuję zdalnie musiałam zająć się awaryjnym łataniem tej kwestii. Co gorsza, rok zaczyna się dość niepokojąco: ZjAva stoi pod znakiem zapytania!
01-01-2013 14:56
Karczmarz
    Hmmm
Ocena:
0
Boli mnie to szczególnie, bo chciałam wziąć udział w Pucharze Mistrza Mistrzów, co skutecznie uniemożliwiło mi zapalenie krtani. Kilkugodzinnej sesji z pewnością nie można poprowadzić szeptem.

Niedawno z podobnego powodu musiałem prowadzić 2 dniowe szkolenie szeptem dla kilkunastu osób i wbrew pozorom dało się (choć w efekcie przez kolejny tydzień nie mogłem mówić w ogóle więc może dobrze się stało :P)
01-01-2013 15:19
Kamulec
   
Ocena:
0
Łączymy się z Tobą w cierpieniu,
a ręce nasze włosy z głów darły będą,
a paznokcie skórę bezwzględnie szarpały,
a zawodzeniom naszym nie będzie końca,
jednak nic nie ukoi żalu.
01-01-2013 16:49

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.