» Blog » Twierdza Fantastyki 2011 !
23-06-2011 15:31

Twierdza Fantastyki 2011 !

W działach: RPG, LARP, Obozy, Twierdza Fantastyki | Odsłony: 17

Twierdza Fantastyki 2011 !
Już w najbliższy poniedziałek rozpoczyna się pierwszy tegoroczny turnus fantastycznych obozów fabularnych z cyklu Twierdza Fantastyki. Po raz kolejny przekroczymy prób wyobraźni by wspólnie bawić się podczas sesji RPG, LARPów, gier bitewnych, karcianych i planszowych. Najbliższe lato to również kilka nowości które dla Was przygotowaliśmy i które sprawią, że obóz stanie się jeszcze bardziej magiczny!

W tym roku cykl zawędrował do Małego Cichego, niesamowitej górskiej miejscowości usytuowanej na obszarze Pogórza Bukowińskiego, na wysokości około 830-860 m n.p.m., tuż pod Tatrami, w dolinie Filipczańskiego Potoku. Gościć nas będzie jeden z najbardziej znanych i lubianych pensjonatów - Pasternik (www.pastrenik.pl).

Dzięki współpracy z sklepem REBEL.pl podczas obozu czynny będzie GamesRoom w którym to uczestnicy będą mieli możliwość rozegrania niezliczonych ilości rozgrywek w najlepsze gry planszowe na świecie.

Kolejną atrakcją będzie udostępnienie wielu pozycji Biblioteki Działu Gier Fabularnych Gdańskiego Klubu Fantastyki, która słynie z największej i najstarszej w kraju kolekcji podręczników RPG.

Na pewno interesuje Was również skład tegorocznej Kadry. Uchylimy rąbka tajemnicy i zaprezentujemy Wam ich w kolejnych notkach na naszym facebook'owym profilu. Nie zabraknie osób znanych Wam z poltera.

Do zobaczenia na obozie! (:

Twierdza Fantastyki na facebooku
Oficjalna strona Twierdzy Fantastyki Poszukiwaczy Przygód

Komentarze


Królik
   
Ocena:
0
Avarest mam nadzieje, że wybaczysz, ale w tym roku nie jadę z wami. Przyjemnej gry i wielkich kampanii w Silesii kierowniku!
23-06-2011 18:29

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.