» Blog » Praca na obozach fabularnych
04-03-2011 12:53

Praca na obozach fabularnych

W działach: Obozy, Praca, RPG, LARP | Odsłony: 122

Praca na obozach fabularnych
Większość z Was miała zapewne styczność w obozami fabularnymi organizowanymi dla młodzieży podczas letnich wakacji lub ferii zimowych. Część z Was tylko o nich słyszała, inni wysyłali na nie swoje pociechy lub sami w nich uczestniczyli. Ostatnia grupa zainteresowanych po prostu je współtworzyła. I właśnie z taką propozycją wychodzę dziś do Was!

Obozy fabularne to na prawdę super sprawa. Dwa tygodnie (tyle trwa jeden turnus) spędzone w górskim pensjonacie z grupą zapaleńców i uczestników głodnych wrażeń. Dzięki konkretnej ofercie do grup trafiają dzieciaki które na prawdę chcą uczestniczyć w obozie.

Przy odpowiednim przygotowaniu przed obozem i umiejętności współpracy z młodzieżą obóz można na prawdę fajnie spędzić - mimo, iż będzie to miejsce pracy. Rozpoczął się właśnie okres rekrutacji kadry na obozy letnie. I chciałbym zachęcić Was do spróbowania swoich sił.

Twierdza Fantastyki to marka obozów fabularnych organizowanych przez Poszukiwaczy Przygód, firmę która działa w tej branży od blisko 10 lat. Profesjonalne przygotowanie obozu i fantastyczna atmosfera sprawia, że uczestnicy z naszych obozów wyjeżdżają z żalem spowodowanym końcem turnusu. Bardzo często wracają na nasze obozy, pojawiając się praktycznie z sezonu na sezon.

Na obozach fabularnych Poszukiwaczy Przygód pracowali m.in. Piotr Skobel, lucek, Khaki, Nurgling, MacKotek, Himo, oraz St.Szyszka. Możecie ich zapytać jak było. A później jeśli się zdecydujecie wyślijcie swoje CV.

Zanim jeszcze wkleję oficjalne ogłoszenie z firmy zapraszam Was na stronę internetową [url=www.poszukiwaczeprzygod.pl]www.poszukiwaczeprzygod.pl[/url] gdzie zapoznacie się z ofertą na najbliższy sezon. Rekrutacja jest obecnie otwarta na wszystkie obozy. Myślę, że większość z Was zainteresowana będzie tymi poniżej:

-> Obóz RPG - Silesia. Zmierzch Starej Ery;
-> Obóz LARPowy - Pieśń Zniszczenia;
-> Obóz Rycerski;
-> Kroniki Wampirów;
-> Magic - Zmagania Pięciu żywiołów;
-> Obóz Gier Bitewnych;
-> Z archiwum X.


[dopisek]
Zapomniał bym. Poszukiwane są głównie osoby które mają lub mogą zrobić (wykształcenie średnie) papiery wychowawcy kolonijnego. Jednak zachęcam również osoby w wieku 18-19 lat które mogą pojechać na obóz w charakterze Kadry Pomocniczej.
[/dopisek]


---------------------------------------------------------------------------


Firma Poszukiwacze Przygód jest organizatorem aktywnego wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Przeprowadzamy obozy tematyczne w różnych miejscach Polski (morze,góry). Do kadry naszych obozów poszukujemy m.in:
fanów gier RPG (mistrzów gry), organizatorów LARPów, graczy warhammera fantasy battle, miłośników mangi i kultury japońskiej, rysowników, studentów informatyki, grafików komputerowych, studentów marketingu, psychologii, przedmiotów przyrodniczych, pasjonatów projektowania mody, 'zawodowych' graczy gier komputerowych, instruktorów survivalu i paintballa, operatorów ścianki wspinaczkowej, instruktorów tańca, fotografii, wokalu, studentów ASP, osoby muzykujące, itp.
Jeśli jesteś instruktorem/pasjonatem którejś z wymienionych dziedzin, potrafisz pracować z dziećmi i młodzieżą, masz uprawnienia wychowawcy kolonijnego oraz chcesz spędzić wakacje w świetnej atmosferze, wyślij swoje cv i list motywacyjny na adres [email protected] . Dokumenty powinny zawierać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883).
Kolejnym etapem rekrutacji jest obecność na jednym ze spotkań rekrutacyjnych. Spotkania odbędą się w Gdańsku, Warszawie i Katowicach. Szczegóły prześlemy wybranym osobom droga mailową.


Komentarze


Avaron
   
Ocena:
0
Świetna propozycja, w sam raz na spędzenie urlopu w miły i pożyteczny sposób.

Ciekawe :)
04-03-2011 13:09
de99ial
   
Ocena:
0
Skobel? Pracowaliśmy razem przy Tol Calen - konkurencji ;)

I fakt - fajna sprawa ;)
04-03-2011 13:15
Mag_Mag
   
Ocena:
0
Ciekawa propozycja... Szkoda, że mi kasy nie starczy, żeby uprawnienia zrobić...
04-03-2011 13:22
de99ial
   
Ocena:
0
Mag_Mag
To wcale nie jest drogie.
04-03-2011 13:51
Avarest^
   
Ocena:
0
Koszt kursu oscyluje w granicach 100-150zł. Wszystko zależne jest od terminu, firmy która go organizuje i materiałów jakie dodaje.

Osobiście gorąco polecam kursy Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli EDUKATOR

http://www.odn.warszawa.pl/content /view/5/26/
04-03-2011 13:57

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.