» Blog » Obóz RPG, Obóz LARP, Obóz Neuroshima - Twierdza Fantastyki
01-03-2012 17:42

Obóz RPG, Obóz LARP, Obóz Neuroshima - Twierdza Fantastyki

Odsłony: 281

Dziś na stronie internetowej www.poszukiwaczeprzygod.pl opublikowana została oferta na sezon LATO 2012 w ramach cyklu obozów fabularnych Twierdza Fantastyki. Zapraszam wszystkich do zapoznania się z propozycjami na najbliższe wakacje. Firma Poszukiwacze Przygód zajmuje się obozami młodzieżowymi, koloniami letnimi i zimowiskami od 10 lat, a z jej oferty co roku korzystają tysiące młodych ludzi. W tym roku w Twierdzy Fantastyki ::

Obóz RPG - Twierdza: Pieśń Bohaterów

RPG role-playing game, często zwana grą wyobraźni, to znakomita możliwość przeniesienia wymyślonych przez siebie postaci do nieznanych krain, pełnych legend, zagadek i porywających przygód. Podczas obozu, pod opieką doświadczonego Mistrza Gry, wszyscy uczestnicy przeniosą się do magicznej krainy, gdzie wcielą się w wykreowane przez siebie postacie. Odkryj nowy system obozowy Twierdzy Fantastyki! Stworzony przez doświadczonych projektantów, został sprofilowany specjalnie na potrzeby naszych obozów fabularnych. Unikalna wielostopniowa mechanika, dostosowana do Twojego poziomu doświadczenia z grami, fascynujący świat i czekające w nim przygody zostały stworzone specjalnie dla Ciebie! Dołącz do wyprawy! Wraz z nami poznaj Twierdzę! Najlepszy Obóz RPG w Polsce! Znakomici Mistrzowie Gry, wspaniała atmosfera, niezwykły klimat, a do tego: profesjonalizm, bezpieczeństwo i komfortowy ośrodek w Tatrach! Własny system obozowy sprawi, że obóz stanie się jeszcze lepszy!

Obóz LARPowy - Gra o tron

Królestwo się zachwiało. Po upadku szalonego króla i kilkunastu latach spokoju wszystko wskazuje na to, że czeka je kolejna Gra o Tron. Największe rody zwołują rady w celu ustalenia dalszych działań. Kości zostały rzucone. Grę czas zacząć... Marzyłeś kiedykolwiek, żeby przeżyć przygody rodem z legend? Być bohaterem książek fantasy? Czarować? Walczyć mieczem? A może bardziej podobał ci się Mad Max i ekscytowała Cię wizja postapokaliptyczego świata? Obóz LARPowy daje Ci niepowtarzalną okazję, by spełnić te marzenia. LARP (Live Action Role Playing) to odmiana gry fabularnej rozgrywanej na żywo, w której gracze wcielają się w swoje postaci i odgrywają przydzielone im role. Całość podobna jest do improwizowanej sztuki teatralnej, nad którą czuwa doświadczony Mistrz Gry – reżyser i scenarzysta w jednej osobie. Tutaj uczestnik nie „wczuwa się” w daną postać, tylko po prostu nią „jest”! Obóz LARPowy to kolejny flagowy obóz Twierdzy Fantastyki. Prowadzą go najlepsi LARPmasterzy w kraju, co gwarantuje niesamowitą zabawę dla wszystkich uczestników.

Neuroshima - obóz postapo

“Wzdłuż autostrad stoją wraki samochodów, poprzewracane kikuty drogowskazów i zniszczone linie wysokiego napięcia. Na mapie Stanów zostało kilka miast, kilkanaście większych miasteczek i setki, tysiące osad. Ruszysz sto mil i znajdziesz się samotny, jak rozbitek, na falach oceanu. Gdziekolwiek się skierujesz, czeka cię niewiadoma i niebezpieczeństwo. Każde miasto przez lata odcięcia od innych wykształciło własne zwyczaje i prawa. Każda najmniejsza wieś to zupełnie nowy świat.” Obóz Neuroshima kierowany jest do wszystkich fanów wizji postnuklearnego świata. To idealne połączenie obozów RPG i LARP. Program łączy te dwa obozy skupiając się na ich głównych, tytułowych atrakcjach połączonych w scenerii upadłego świata. Dołącz do przygody i przekonaj się, czy poradzisz sobie w tych niezbyt sprzyjających warunkach... :: OBOZ POD PATRONATEM WYDAWNICTWA PORTAL :: Tegoroczna nowość, które najpewniej okaże się hitem wakacji! Obóz sygnowany flagowym produktem Wydawnictwa Portal - Neuroshimy, jednego z najbardziej znanych w kraju systemów fabularnych. Świetny program obozu łączący elementy RPG i LARP!

Obóz gier bitewnych

Poprowadź do walki dzikie hordy Orków lub stań na czele oddziału Space Marines! Gry strategiczne to odmiana standardowych gier planszowych, jednak znacznie ciekawsza i bardziej emocjonująca. W trakcie obozu uczestnicy rozegrają kampanię w jednym z najpopularniejszych systemów bitewnych na świecie – w zależności od turnusu – Warhammer Fantasty Battle lub Warhammer 40.000. Dodatkowo poznają liczne systemy bitewne, w tym coraz lepiej radzące sobie polskie produkcje. Każdy będzie miał okazje wcielić się w dowódcę i poprowadzić swoją armię do zwycięstwa nie tylko w jednej bitwie, lecz w całej kampanii. Urozmaiceniem zajęć będą rozgrywki popularnych gier planszowych, karcianych oraz terenowych gier fabularnych.
  • Warhammer 40.000 – turnusy I i II
  • Warhammer Fantasy Battle – turnusy III i IV
:: OBOZ POD PATRONATEM MICRO ART STUDIO ::

Obóz gier karcianych

Poznaj najlepsze na świecie kolekcjonerskie gry karciane, takie jak Magic: the Gathering, czy rodzime Veto! Dołącz do wielu milionów graczy na cały świecie, stwórz talię i obierz odpowiednią strategię, by pokonać przeciwnika. Przekonaj się, dlaczego popularne karcianki są tak magicznie wciągające. Podczas obozu uczestnicy poznają szczegółowo najpopularniejszą na świecie karciankę Magic. Nasza doświadczona Kadra pomoże Wam podszkolić Wasze umiejętności, niezależnie od tego, czy dopiero rozpoczynacie swoją przygodę z karciankami czy jesteście już doświadczonymi graczami.Na obozie nie zabraknie oczywiście innych, równie emocjonujących gier karcianych :: OBOZ POD PATRONATEM WYDAWNICTWA KUŹNIA GIER ::

Obóz rycerstwa średniowiecznego

Czy marzyłeś kiedykolwiek, by założyć zbroję i wziąć udział w turnieju rycerskim? Chciałeś stawać w szranki, mieczem i kopią walczyć o honor białogłowy? A może marzyłaś o ubraniu średniowiecznej sukni i stworzeniu własnej biżuterii? Życie codzienne rycerstwa w średniowieczu dalekie było od komfortu dnia dzisiejszego! Sprawdź to na własnej skórze! Czy marzyłeś kiedykolwiek, by założyć zbroję i wziąć udział w turnieju rycerskim? Chciałeś stawać w szranki, mieczem i kopią walczyć o honor białogłowy? A może marzyłaś o ubraniu średniowiecznej sukni i stworzeniu własnej biżuterii? Życie codzienne rycerstwa w średniowieczu dalekie było od komfortu dnia dzisiejszego! Sprawdź to na własnej skórze!

Obóz science fiction

Zabierz się wraz z nami w niesamowitą podróż, podczas której odwiedzimy nieznane wcześniej planety i przeniesiemy się w czasie. Jeśli pochłania cię literatura s-f, marzysz o rozwoju techniki w kierunku gwiezdnych podróży i fascynuje cię zjawisko przenoszenia się w czasie – ten obóz jest dla Ciebie idealny! Podczas naszej niezwykłej przygody wyruszysz wraz z kosmicznymi podróżnikami w poszukiwaniu ich nowego domu. Staniesz do walki przeciwko stworom Chaosu i na własne oczy zobaczysz, jak skończy Ziemia. Wykorzystaj swoją wyobraźnię, by stworzyć nikomu wcześniej nieznane planety i obce cywilizacje. Poznaj tajemniczy świat science fiction!

Obóz horroru i grozy

Lubisz uczucie gęsiej skórki i dreszczy przechodzących po plecach? Fascynuje Cię kino grozy i prastare rytuały? Jeśli jesteś fanem horrorów, to przygotowaliśmy program specjalnie dla Ciebie. Pozostaje tylko jedno pytanie: czy na pewno jesteś gotowy zgłębić ten temat tak, jak nigdy wcześniej? Podczas obozu uczestnicy zanurzą się w tematykę horroru. Zapoznają się z klasyką kina grozy oraz niezwykłego mitologicznego świata H. P. Lovecrafta w fabularnej grze narracyjnej Zew Cthulhu. Spróbują również zgłębić tajemnice starych rytuałów, którepojawiają się w naszej kulturze po dzień dzisiejszy. Na obozie nie zabraknie również klimatycznych gier terenowych i trzymających konwencję niesamowitych gier planszowych.

www.POSZUKIWACZEPRZYGOD.pl

www.POSZUKIWACZEPRZYGOD.pl

Komentarze pod tą notką zostały zablokowane przez autora.