Avarest^

Avarest^
Imię i nazwisko: Łukasz Świat
Dołączył: 2 kwietnia 2006
Urodziny: 19 sierpnia
Miasto: Gdańsk-Oliwa
Zainteresowania: ...zgadnijcie :]
Strona www: http://www.avarest.net
Wyślij prywatną wiadomość

O mnie


Urodzony w Gdyni, a na co dzień żyjący w Gdańsku, mieszkaniec Trójmiasta. Fantasta, eRPeGowiec, kibic i patriota. Wciąż ciekawy świata.
Student inżynierii biomedycznej na wydziale ETI Politechniki Gdańskiej.

Więcej o mnie znajdziesz na stronie www.avarest.net

Moja przygoda z grami fabularnymi rozpoczęła się w 2000 roku kiedy to rozegrałem swą pierwszą sesje podczas letniego obozu harcerskiego. Regularne granie rozpoczęło się w rok później, a wraz z nim fantastyka i RPGi wciągały mnie coraz bardziej.

W roku 2004 działalność rozpoczął TIR – Trójmiejska Inicjatywa RPG'owa którego dziś jestem vice prezesem i który pozwolił mi poznać nowe strony mojego hobby, oraz spotkać wiele świetnych osób o podobnych zainteresowaniach.

Pierwszy konwent fantastyki odwiedziłem w styczniu 2005 roku, były to TrójFikcje-GdyniKon 2. Atmosfera imprezy bardzo mi się spodobała co poskutkowało kolejnymi, dość licznymi wyprawami, oraz włączeniem się do aktywnej organizacji tego typu imprez. Współorganizowałem m.in. takie konwenty jak Teleport, TrójFikcje, TrójKONt czy GRAMY.

W lutym 2006 roku dołączyłem do redakcji Informatora Konwentowego. Co roku staram się odwiedzić jak największą ilość konwentów, regularnie pojawiając się na wszystkich pomorskich imprezach, oraz kilku ogólnopolskich.

W lutym 2008 roku rozpocząłem współpracę z Biurem Turystyki Aktywnej KOMPAS w charakterze mistrza gry na zimowisku RPG, oraz nieco później na obozie letnim TolCalen.

14 stycznia 2009 objąłem stanowisko Szefa Działu Gier Fabularnych w Gdańskim Klubie Fantastyki.

W sezonie letnim 2009 włączyłem się jako wychowawca/mistrz gry w projekt obozów fabularnych organizowanych przez Klub Poszukiwaczy Przygód. Kilka miesięcy później, w roku 2010 zostałem kierownikiem 'Twierdzy Fantastyki' - obozów fabularnych odbywających się w bajecznie położonym Czorsztynie.

Od 2011 roku jestem zatrudniony w firmie Poszukiwacze Przygód jako Kierownik Projektu Obozy. Koordynuję obozy w kilku miejscowościach na terenie całego kraju, w tym Twierdze Fantastyki i obozy fabularne dla młodszych.


RPG Code:
MG+ G+ SG+ SS+ SD+ K+ p+ Z--- Ś H+ D K++ f+ h+ w++ cp- sf- L++ NS++ SC+ Kon++ D- Gaz+ T- SU+ [ZC+++] [7sea+++] [NS++] [Cr++]


Aktywność

Artykuły: 2
Noty: 1
Wieści: 28
Komentarze: 177
Posty na forum: 27

Blog

Notki: 15
Polecenia: 124
Komentarze: 115
Odsłony: 628

Reputacja

Autorska: 0
Redaktorska: 0
Wieści: 0
Noty: 0