Wieści

Wyświetlono rezultaty 1-4 z 4.
Czat z Portalem

Czat z Portalem

01-02-2010 16:50 | Wojciech 'Ardavel' Szałapski | Komentarze: 6
4 lutego, w najbliższy czwartek o godzinie 16:00 odbędzie się czat z Wydawnictwem Portal. Spotkanie będzie miało miejsce w pokoju Portalu w serwisie polchat.pl. Podczas czatu rozlosowane będą nagrody dla jego uczestników.
Cywilizacja: Poprzez Wieki - konkurs

Cywilizacja: Poprzez Wieki - konkurs

03-11-2009 16:03 | Wojciech 'Ardavel' Szałapski
Na stronie internetowej Wydawnictwa Portal ukazała się informacja o konkursie dotyczącym gry Cywilizacji: Poprzez Wieki. Nagrodą dla zwycięzcy jest polska edycja gry wraz z autografem jej twórcy - Vlaada Chvatila. Zadanie konkursowe polega na napisaniu, w dowolnej formie, tekstu polecającego Cywilizację. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa dziesiątego listopada. Więcej informacji można znaleźć po kliknięciu w nagłówek wieści. » więcej
Reguły Strongholda dostępne w formacie PDF

Reguły Strongholda dostępne w formacie PDF

30-09-2009 16:01 | Wojciech 'Ardavel' Szałapski
Na stronie internetowej Wydawnictwa Portal ukazały się reguły gry Stronghold. Liczącą 20 stron instrukcję można pobrać w formacie PDF.

Wydawnictwo zapowiedziało również publikację pliku "Przewodnik po Strongholdzie", omawiającego strategię gry i zawierającego wiele przykładów z ilustracjami. » więcej
Kossakowska, Grzędowicz i Kres w łódzkim Empiku

Kossakowska, Grzędowicz i Kres w łódzkim Empiku

20-07-2009 10:44 | Wojciech 'Ardavel' Szałapski | Komentarze: 3
W sobotę 25 lipca o godzinie 17:00 salon Empik w Manufakturze gościć będzie Maję Lidię Kossakowską, Jarosława Grzędowicza i Feliksa W. Kresa, laureatów Nagrody im. Janusza A. Zajdla. Miłośnicy ich twórczości będą mieli okazję zadać nurtujące ich pytania, a także zdobyć podpisy na swoich egzemplarzach ulubionych tytułów. Podczas spotkania będzie można uzyskać wszelkie informacje dotyczące zbliżającego się Polconu oraz na własne oczy zobaczyć statuetkę Nagrody im. Janusza A. Zajdla. Kolejną atrakcją będzie wyłonienie zwycięzców konkursu "5 x Zajdel" i wręczenie nagród.