» Blog » Grupa SANDBOX RPG czyli talibowie tabel
13-06-2017 18:10

Grupa SANDBOX RPG czyli talibowie tabel

Odsłony: 1082

UWAGA! Notka zawierać może drastyczne opisy, mowę rolplejowej nienawiści i nietolerancji oraz panującą na wspomnianej grupie ogólną scenariuszofobię! 

Starym polterowym zwyczajem powinienem teraz napisać sążnisty tekst o tym jak bardzo uczestnicy grupy facebookowej Sandbox RPG tkwią w błędzie, duszą wolność słowa i odnieść się do wszystkich argumentów, na które nie mogłem odpowiedzieć przez niesłusznego plonka. :) Ale po co? Skoro jest Warhammer!? 

Talibowie grupy do ktorej zapisalem sie przez ciekawosc i chec podgladniecia toczacych sie tam dyskusji nie mogli mnie zostawić w spokoju - nie byli w stanie zdzierżyć kogoś kto samą obecnościa kala świątynie ich ludycznej obsesji. Po zaledwie kilku dniach, zamiast skoncentrowac sie na sobie, przypuścili na mnie atak ewangelizacyjny jak stado wilków lub kohorta Świadków Jehowy. Wreszcie z braku argumentów merytorycznych siegneli po oczywisty srodek komunikacji z oponentami - fizyczną eliminacje urojonego zagrożenia... Bananik! ;)

Tym samym nawet nie zdazylem sie zapoznac z linkami ktore zamiscił Dzemeuksis ani sciagnac kilku generatorow ktore wydawaly sie interesujace. Szansa na moje nawrócenie bezpowrotnie przepadła...

O czym z żalem i BULEM powiadamiam czytelników Poltera.

Tu Mówił Anioł Gniewu, ostatni pasażer Sandbox RPG...

Ps. Podziekowania za dobre slowa:

"Szkoda Kropencjusza. Troll to ważna instytucja. Ten zaś był kulturalny i z poczuciem humoru. Coraz trudniej o dobrego trolla"

1
Notka polecana przez: Bakcyl
Poleć innym tę notkę

Komentarze


Anioł Gniewu
   
Ocena:
0

Headbanger - za długo Cię znam wirtualnie i za bardzo lubię żeby podjąć spór. Cytujac Men in Black 3: "I agree to disagree" czyli "różnimy się pięknie" w ocenie sytuacji. 

https://m.youtube.com/watch?v=fQ7QfOby3Vs

14-06-2017 13:41
dzemeuksis
   
Ocena:
+2

Skoro wywołałeś mnie do tablicy.

Nie pamiętam, co dokładnie Tobie linkowałem, bo ostatnio sporo pytań padało tego typu. Chyba pisałem, żebyś wlazł tu: http://bialylew.blogspot.com/search/label/Raporty i poczytał szczególnie te raporty, które zawierają w tytule "Dziedzictwo Ungernów", z uwzględnianiem sekcji "Okiem sędziego" i komentarzy, które często fajnie odsłaniają warsztat.

Bardzo ciekawym poglądowym tekstem jest też (a może nawet bardziej)  http://relatywnerpg.blogspot.com/2014/12/zroda-fabuy-w-oldschoolowym-sandboksie.html Jeśli jeszcze się nie zetknąłeś, to bardzo gorąco polecam. Fajnie pokazuje ogólny mechanizm, który cechuje granie piaskownicowe.

 

 

14-06-2017 17:17
Anioł Gniewu
   
Ocena:
0

Dzieki Mr Dż! 

14-06-2017 18:31
Łodzianin
   
Ocena:
+1

Necropost, ale bywają próby ożywienia o wiele starszych wątków. Ta grupa jest na tyle elitarna, że udało mi się dostać bana przed wejściem na nią i napisaniem choć jednego posta.

05-06-2020 22:15
Exar
   
Ocena:
0
"Władza" bez sodówki to w internetach nieczęste zjawisko
06-06-2020 10:11

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.