» Blog » Grupa SANDBOX RPG czyli talibowie tabel
13-06-2017 18:10

Grupa SANDBOX RPG czyli talibowie tabel

Odsłony: 1082

UWAGA! Notka zawierać może drastyczne opisy, mowę rolplejowej nienawiści i nietolerancji oraz panującą na wspomnianej grupie ogólną scenariuszofobię! 

Starym polterowym zwyczajem powinienem teraz napisać sążnisty tekst o tym jak bardzo uczestnicy grupy facebookowej Sandbox RPG tkwią w błędzie, duszą wolność słowa i odnieść się do wszystkich argumentów, na które nie mogłem odpowiedzieć przez niesłusznego plonka. :) Ale po co? Skoro jest Warhammer!? 

Talibowie grupy do ktorej zapisalem sie przez ciekawosc i chec podgladniecia toczacych sie tam dyskusji nie mogli mnie zostawić w spokoju - nie byli w stanie zdzierżyć kogoś kto samą obecnościa kala świątynie ich ludycznej obsesji. Po zaledwie kilku dniach, zamiast skoncentrowac sie na sobie, przypuścili na mnie atak ewangelizacyjny jak stado wilków lub kohorta Świadków Jehowy. Wreszcie z braku argumentów merytorycznych siegneli po oczywisty srodek komunikacji z oponentami - fizyczną eliminacje urojonego zagrożenia... Bananik! ;)

Tym samym nawet nie zdazylem sie zapoznac z linkami ktore zamiscił Dzemeuksis ani sciagnac kilku generatorow ktore wydawaly sie interesujace. Szansa na moje nawrócenie bezpowrotnie przepadła...

O czym z żalem i BULEM powiadamiam czytelników Poltera.

Tu Mówił Anioł Gniewu, ostatni pasażer Sandbox RPG...

Ps. Podziekowania za dobre slowa:

"Szkoda Kropencjusza. Troll to ważna instytucja. Ten zaś był kulturalny i z poczuciem humoru. Coraz trudniej o dobrego trolla"

1
Notka polecana przez: Bakcyl
Poleć innym tę notkę

Komentarze


   
Ocena:
+2
pozdrawiamy cieplutko ❤
13-06-2017 18:47
Anioł Gniewu
   
Ocena:
0

A ja żegnam ozięble... :P 

13-06-2017 18:55
Vukodlak
   
Ocena:
+1

Dałbyś linka chociaż, to by się człowiek rozeznał. A jak chcesz jakichś generatorów i tabel do stylu gry, w którym Warhammer wszak został napisany (=D), to daj znać. Chętnie pomogę.

13-06-2017 19:06
tsar
   
Ocena:
0

Hehehe :) Będzie kiedyś pracował w Niezależnej albo TVP :). Skilla ma ;). 

13-06-2017 19:37
Anioł Gniewu
   
Ocena:
0

Vuko - nie dam linka bo talibowie skrzetnie usunęli dowody obecności wyzszej cywilizacji... Wiesz, tradycyjne niszczenie pomników, palenie papirusów, burzenie i posypywanie spalonej ziemi solą, usuwanie postów... ;)

13-06-2017 21:09
earl
   
Ocena:
0

z żalem i BULEM

Chyba "rzalem i bulem".

13-06-2017 23:43
Anioł Gniewu
   
Ocena:
0

No bez pszesady earl... Hyba wiem jak siem to pisze! 

13-06-2017 23:46
earl
   
Ocena:
+1

No właśnie nie wiesz, skoro piszesz "bez pszesady" zamiast "bes pszesady".  :D

13-06-2017 23:48
Anioł Gniewu
   
Ocena:
+1

Słyszałeś że KFC odchodzi z Poltera w geście protestu za moje prześladowania przez starozakonnych talibów? On tez jest blokowany. Nawet komentarza pożegnalnego mu nie mogę złożyć pod notką...  ;)

13-06-2017 23:58
Bakcyl
   
Ocena:
+1

Ten sam zaściankowy, niereformowalny, żałosny, infantylny, toksyczny, elitarystyczny syf, co na lastinn. No, po prostu internet. :)

Swoją drogą, na lastinnie, to tyraz bida z nyndzom. Ni ma sesji, bo szerząca się wśród administracji paranoja co do multikont nakazała im wszystkich pobanować. Przez to zostali zmuszeni do trolowania samych siebie, za co ukarać się przecież nie mogą. :)

Tak na szybko przejrzałem o co kaman. Kuglarz, to Dzidt. No to czego oczekiwać po facecie z brodą, który pisze posty w takim stylu:

 

pozdrawiamy cieplutko ❤

 

No hejka! Jakiś śmieszek z pieskiem w profilówce dostał przed chwilą banana. Ja ostatnio nie ogarniam grupy bo się z życiem boksuje więc mi na PW zgłaszajcie takich suabych trolli.
Pozdrawiam cieplutko!

 

Brakuje tylko Kawioru okraszonego sporą ilością Iks Deków. Ewidentnie gość ma problemy. Szkoda tylko, że zamiast pójść do proktologa, robi pod siebie. Zapewne z powodu frustracji spowodowanej przegrywaniem pojedynku z życiem.

Jeszcze taki przaśny systemik trzasnął, że Warhammer się nie umywa. Tylko grafik szkoda, bo fajne.

 

Pierwsza zasada klubu - nie prowadź scenariuszy Druga zasada klubu - nie prowadź scenariuszy

 

Chyba żaden z adminów tejże grupy nie rozumie tego, iż nie da się grać, nie prowadząc scenariusza. Scenariusz utkany z losowo wygenerowanych elementów nadal pozostanie scenariuszem. Choćby był to tylko krótki sidequest. Gra oparta o szereg sidequestów nadal będzie zawierała w sobie scenariusze. Inaczej się nie da. Chyba, że któryś z tych przemózgów chciałby komuś wmówić, że bieganie bez celu po mapie i wchodzenie z NPCami w interakcje tylko po to, by sprzedać loot wydropiony na entym dungeonie, używając MG w roli kalkulatora jest takie interesujące... W takim wypadku, to już niejedna gra MMO ma znacznie więcej fabularnego kontentu... 

14-06-2017 00:32
Anioł Gniewu
   
Ocena:
+1

SANDBOX TYPOWY (Sandboxus Vulgaris)

Początek gry: Generator losowy postaci/rasy/płci/profesji/statystyk (brzmi jeszcze spoko i warhammerowo)

Wstęp/cel - generator losowy, Miejsce - generator losowy 

Akcja - Idziecie drogą/tabela/dochodzicie do skrzyżowania/tabela/generator spotkań/walka/tabela/łupy/tabela/idziecie dalej/tabela/dochodzicie do karczmy/tabela/wchodzicie do środka/tabela/generator spotkań losowych/tabela...

Ufff... Już mnie palą nadgarstki od rzucania kostkami a to dopiero początek sandboxa... :)  

14-06-2017 09:04
Plegier
   
Ocena:
+2

Jak ładnie klepiecie się nawzajem po pleckach!

14-06-2017 09:15
   
Ocena:
+1

Admin na sandboxie jest tylko jeden i jestem nim ja. Banany rozdaję za trollerkę i posty nie związane z tematem grupy. Aniele nie gniewaj się ale dostałeś za oba wykroczenia.


@Bakcyl, specjalnie dla Ciebie XDDDDDDDDDDDDDD
Liczę, że mi tę słodziutką treść Twojego komcia powiesz na jakimś konwencie prosto w twarz :*

14-06-2017 09:53
Bakcyl
   
Ocena:
0

Troll rozdaje banany za trollerkę i wciąż jest suaby. No patrzcie państwo! Pewnie byłeś zły na Anioła, że ci robił niezdrową konkurencję. Wszak tylko ty jesteś na swojej grupie jedynym, słusznym, prawdziwym trollem.

 

Ten jakże przesuatoki komentaszyk możesz sobie wydrukować w całości i przykleić w widocznym miejscu, byś co rano mógł zachwycać się jego konstrukcją. Może nad lustrem w łazience? Możesz też oprawić w ramkę i powiesić nad kominkiem, albo wygrawerować sobie na biurku, lub wytatuować na pośladku. Ewentualnie dorzucić do podręcznika do twojego fenomenalnego systemu. Najlepiej rzuć na to k6. :*

 

Z pewnością musiałbym wyrzucić na kościach krytycznego pecha, by tracić czas na odczytywanie moich komentarzy na konwentach jakiemuś randomowemu ludziowi z Facebook'a. Masz chyba zbyt wysokie mniemanie osobie, co też cechuje typowego trolla. :)

 

Pozdrawiam gorąco! <3

14-06-2017 10:13
Anioł Gniewu
   
Ocena:
0

Plegier - poklepywanie po pleckach robi mi dobrze na mięsień czterogłowy, więc nie oponuję! ;)

 

Spoko Kuglarzu. Nie mam żalu. Szkoda tylko że niewiele osób z grupy wykazało dystans do swojego hobby i poczucie humoru. Powyższa notka sprokurowana została w prezencie dla Bogdana Szwarc który obdarzony talentem Nawigatora za wczasu antycypował jej pojawianie. Przyznam że nawet naruszyłem prawo autorskie cytując na wstępie jego posta... :) Troszkę mniej spodobały mi się natomiast komentarze pobanowe, które zawierały wyzwiska i personalne przytyki. Zainteresowanych już pozdrowiłem na privach. ;)

Powodzenia w misji tabelanizacyjnej! 

14-06-2017 10:24
Headbanger
   
Ocena:
+2
Niezły ból dupy. "Dostałem bankia na grupce gdzie zachowywałem się jak burak, admin zly". Słyszę to średnio 3 razy w tygodniu, nic ciekawego. Wystarczy nie być dupkiem a nigdzie bana się nie dostanie. To jest tak proste.
14-06-2017 11:34
ThimGrim
   
Ocena:
+2
Tak się zastanawiam, czy ta toksyczność w polskim (pół)światku rpg to się bierze z umierania rpg, i niedobory są dopełniane kwasem, czy to po prostu norma Internetów.
14-06-2017 12:01
dyskordianin
   
Ocena:
+2

Ani jedno, ani drugie. To hobby po prostu przyciąga wykolejeńców i degeneratów; wiem po sobie.

14-06-2017 12:06
Anioł Gniewu
   
Ocena:
0

Headbanger - niestety buractwem wykazali się lokalsi bez poczucia humoru. Dupa mnie nie boli - odczuwam tylko lekki świąd, ale to zapewne alergia na latex lub sandbox.. ;))

14-06-2017 12:13
Headbanger
   
Ocena:
+2

Wiesz ilu jest ludzi co zachowują się w ten sposób? Jest jakieś miejsce, ma jakieś zasady. Nagle wchodzi taki otwierając drzwi z buta, siada w kącie, nogami na stół i palcem dłubie w nosie, beka i śmieje się z rozmów ludzi przy innych stolikach. Przychodzi admin/ochrona łapią gościa za fraki i na zewnątrz. "BUUUU CO ZA BUCEEE! GDZIE SĄ MOJE PRAWA! HALO POLICJA, OCHRONA MNIE BIJE! JESTEM DYSKRYMINOWANY! TO BYŁ TAKI ŻART! SŁABA KNAJPA NIE ŁAPIĄ MOJEGO POCZUCIA HUMORU!" - *ziew*, se krzycz, ale poza establishmentem. Wiesz kogo to obchodzi? W zasadzie nikogo. Wtórują tylko ludzie zachowujący się w ten sam sposób, albo ci co jeszcze nie zauważyli tego buractwa.

14-06-2017 12:21

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.