» Blog » Blog na uchodzstwie
17-01-2017 16:17

Blog na uchodzstwie

W działach: Pomoc uchodzcom z Poltera | Odsłony: 821

Blog na uchodzstwie

Jako ze pomaganie wszelkiej maści migrantom jest obecnie modne, pragnę w ramach wsparcia polecic blog mego znajomego, który wskutek - jak zawsze - wrażych knowan Putina nie moze publikowac na Polterze. Oto On - niezrównany i niezrównowazony ADEPTUS!!!

http://adgedeon.blogspot.com

4
Notka polecana przez: Bakcyl, KRed, TO~, Łodzianin
Poleć innym tę notkę

Komentarze


Anioł Gniewu
   
Ocena:
0

Jako ostatni wystąpi Yossa! Tfu, Adeptus! 

Wsłuchajmy sie w jego slowa:​

@ Exar
Po pierwsze, to od bardzo dawna nie wrzucałem na Poltera żadnych notek niczego oprócz informacji nt mojego bloga (bo niby po co mam wrzucać merytoryczne notki, skoro zostaną skasowane?), więc Twoja wypowiedź mogła się odnosić wyłącznie do treści notek pozapolterowych.
A jeśli chodzi o komentarze, no to kiedy notka dotyka tematów światopoglądówych, jak np. notka Zegarmistrza w kwestii oczerniania graczy, zahaczająca o kwestie "bo rząd nie robi nic z agresją", albo niegdysiejsza notka "Czy dla Was postawa pisarza ma wpływ na odbiór jego twórczości", albo notki Kaworu92 nt twórczości LGBT dotykające tego, jak według niego powinien się zachowywać "dobry kapłan" (w znaczeniu księdza katolickiego, nie healera z dedeków) to chyba normalne, że komentarz też dotyka takich kwestii?

Po drugie, skąd założenie, że poruszenie tematu religijno-politycznego jest nie na temat "Poltera"?
A: Oto recenzja "Zemsty Sithów". Wiecie, że "Darth Sidious" wzięło się prawdopodobnie od angielskiego słowa "insidious"?
B: Czemu wsadzasz swoje frustracje lingwistyczne. To jest forum o fantastyce, nie o językach.
A: Oto recenzja "Władcy Pierścieni". Bitwa na polach Pellenoru moim zdaniem jest nierealistyczna, bo...
B: To jest portal o fantastyce, nie o militariach.
A: Oto recenzja "Gry X". Nie byłem w stanie się dobrze bawić, bo jestem katolikiem, a gra na każdym kroku szerzy kłamliwe stereotypy na temat księży.
B" To jest forum o fantastyce, nie o religii.
A: Oto recenzja "Filmu Y". Nie da się ukryć, że dany wątek został wprowadzony tylko dlatego, że autor oficjalnie deklaruje się jako komunista.
B" To jest portal o fantastyce, nie o polityce.

Twórczość (również fantastyczna) dotyka KAŻDEJ sfery życia, także religii i polityki. Co oznacza, że można ją analizować również z punktu widzenia tych właśnie sfer. To, że te sfery akurat Ciebie nie interesują, to kwestia Twojego widzimisię. Tak samo można np. wkurzać się na Sapkowskiego, że uparcie wrzuca wątki ekonomiczne. Co mnie obchodzi, czy w jego świecie używają weksli, albo jaki wpływ na gospodarkę Północnych Królestw miał najazd Nilfgaardu? Zresztą, na Polterze niedawno powstała notka nt opodatkowania w RPG. Albo np. powinieneś się wkurzać, kiedy ktoś oceniając grę, ocenia jej grafikę. Bo mnie grafika nie obchodzi, powinien napisać, czy są w niej jakieś ciekawe koncepcje religijno-polityczne, bo DLA MNIE to ważniejsze i w większym stopniu wpływa na MOJĄ przyjemność.

@ Kaworu
Skoro dla Ciebie każdy przejaw patriotyzmu jest "nazizmem", to przestań dręczyć Zegarmistrza kawałkami w rodzaju "robisz błędy ortograficzne, nasi przodkowie walczyli o polski język, jak Ci nie wstyd". Poza tym, jestem jak najdalszy od wyznawania lewicowej ideologii narodowego socjalizmu, która jest... no cóż - socjalistyczna, antykatolicka i antypolska.  Swoją drogą, to środowisko, z którego fraza "Wielka Polska" się wywodzi, FAKTYCZNIE walczyło z naziznem w czasie II Wojny Światowej, w odróżnieniu od lewaków, którzy teraz wojują z "faszyzmem", "bo ktoś uraża moje uczucia.

19-01-2017 16:39
Paweł Jakubowski
   
Ocena:
0

Jak tak czytam te komentarze, to mam wrażenie, że wszyscy użytkownicy Poltera są uprzedzeni. Tylko nie wiem jeszcze kto nas uprzedził i w czym.

20-01-2017 17:40
Anioł Gniewu
   
Ocena:
0

Jestes uprzedzony do uprzedzonych? Uprzedzam ze to skutkuje uprzedzeniami! 

20-01-2017 19:27
TO~
   
Ocena:
+1

@Anioł uprzedziłeś mój komć :(

20-01-2017 19:34
ThimGrim
   
Ocena:
+1
Czemu Anioły sprowadzają na ziemię polteru obiektywne moralności bez Boga? Czy Anioły nie powinny raczej z polteru prowadzić ludzi do nieba?
21-01-2017 17:04
Anioł Gniewu
   
Ocena:
+2

Dobry towar ThimGrimie wyczuwam w Twym wpisie...

21-01-2017 17:59
139920

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
+1

Bóg Ci zapłać, dobry aniele za tą pomoc w informowaniu o moich blogu.

24-02-2017 10:59

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.